Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen fiú mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiú mit akar tőlem? Hogy álljak hozzá? Mit engedjek neki?

Figyelt kérdés

Egy tök átlagos lány vagyok, még nem volt barátom soha és nem is tartom magam különösen szépnek, vagy olyannak, akire egy ilyen srác felfigyelne.

Ő olyan, mintha tökéletes lenne (külsőre), mindenki ismeri, népszerű és olyan titokzatos, vagy nem tudom (gazdagok, testőrei vannak, de senki nem tudja, miért). És 2 hete találkoztunk véletlenül, azóta egész nap beszélünk, folyton meglep (tegnap hajnal 3-kor jött ide, egy szatyor gyorskajával, mert írtam neki, hogy legszívesebben azt ennék).

Még sosem volt velem ilyen egyetlen fiú sem. Hozzászoktam, hogy a legjobb barátnőim a "szép lányok", én pedig eltűnök mellettük.

Nem tudom, hogy kellene viselkednem, totál tapasztalatlan vagyok... Nem tudom, hogy az ajándékait elfogadjam-e, mennyire jó ötlet, ha beengedem az éjszaka közepén, vagy hogy mit engedjek neki, meg milyen programokra mondjak igent.

Ő annyira tapasztalt és különbözőek vagyunk, ráadásul én folyton beégetem magam előtte.



(Ő 18 éves, én 16 vagyok)


2014. jún. 1. 20:10
 1/5 anonim válasza:
89%
túl sok filmet nézel
2014. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. jún. 1. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kamu vagy igaz?

Tulsagosan kamunak tunik nekem

2014. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?

Ha neked annak tűnik, én hiába bizonygatnám itt, hogy igaz.

Szóval felesleges válaszolnod.

2014. jún. 1. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen 18 évesnek vannak testőrei bakker? Kicsit el van szállva magától a gyerek, ha testőrökkel járkál. Mondjuk én is ismerek egy ilyen srácot, igaz, ő Iszlamabadban él, és NATO tisztviselő az apja.


Lehet, hogy James Bond fia akar meghágni!!!!



Komolyan válaszolva: tetszel neki. Kész. Pont. Ennyi. Erre egyedül is rá kellett volna jönni.

2014. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!