Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt kérdezi?

Figyelt kérdés
Azt kérdezi hogy ha megcsókol valakit az is megcsalásnak számít akkor ezzel mit akar tudni? Kérdezte hogy mit tennék ez esetben. Szerintetek megcsal? mert szerintem lehet rólla szó.
2014. jún. 2. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lesmárolt valakit és mielőtt veled közli, szeretné hallani, mit felesz rá.
2014. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató... lehet csak arra kíváncsi h te mit gondolsz erről. Ha te azt mondod, h nem megcsalás akkor kiakadt volna h dehogynem!!!! tipikus nő...tesztkérdés.
2014. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakszom.
2014. jún. 2. 16:59
 4/15 A kérdező kommentje:
Én mondtam hogy megcsalás. nem akadt ki. tovább kérdezett.
2014. jún. 2. 17:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Baratnommel regebben hulyeskedtunk ezzel, nem is vettem komolyan, aztan egyszer megint feljott a tema (o hozta fel) es picit komolyabban kerdezte. Ra 2 hetre kiderult, hogy osszenyalt valakivel egy buliban..Szoval van okod az aggodalomra
2014. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kihajítom mint macskát ...
2014. jún. 2. 17:01
 7/15 anonim ***** válasza:
már meg is tette keményen lépj fell mond hogy nem bocsátanád meg és vége lenne mindennek de előtte még jól allá rugdosnál
2014. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sosem ütnék meg egy lányt.
2014. jún. 2. 17:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha akarod, tudok segiteni a facebookja feltoreseben, ott valoszinuleg valaszt kapnal a kerdeseidre (5-os voltam)
2014. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem megcsalás.

Csak akkor megcsalás ha lefekszenek.

Szóval, ha állva csinálják, nem az. xĐ

2014. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!