Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra össze jöhetünk? 12/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra össze jöhetünk? 12/L

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem, mert azt mondta neki idő kell alig ismerjük még egymást.....most pedig megint udvarol,kérdezget felőlem stb....azt mondta ő még szeret, adjak neki még egy esélyt?:) én is szeretem:3

12/L

az előbi kapcsinkat tudta anyám is de most nem szólnék neki....:/


2014. jún. 2. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan összejöhetsz vele újra ha szereted, de nem értem mit kell ezen titkolni szüleid előtt
2014. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:D
2014. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szereti anyám azt a fiút, mert azt mondja nekem jobb kell szebb kell stb. de én ezt nem így gondolom, mert nekem ő tetszik és nem a külső számít hanem a belső érték!
2014. jún. 2. 18:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen miért a fiúzáson jár az eszed??? Adnék én a lányomnak ha már 12 évesen fiú kéne neki.-.-
2014. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Áhh nem tudom még én sem:( de én szeretem és hát...na:'(

jó tanuló vagyok,suliba nincs semmi baj velem, itthon se, nem értem mért baj ez, nem csinálunk semmi "olyat" szval?:)

2014. jún. 2. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
"Milyet" nem csináltok? Ha meg nem, akkor mi is nálatok a szerelem? No ezért nem kell 12 évesen felnöttet játszani.
2014. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 12 éves kislány vagy! Nem tudhatod még mi a szerelem. Inkább mással kössd le magad, ne a fiúzással. És lehet hogy most nem csináltok semmi olyat, de ha így haladsz hamarosan fogsz és megfogod bánni ha idősebb leszel. Ezt még nem értheted. De szerintem 16 17 évesen elég lesz ha elkezdesz fiúzni!
2014. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom gyerek vagyok még! de most komolyan nem tudjátok mi is az a gyerek szerelem? szerintem nektek is volt! szóval nem kell ki oktatni, szeretem őt és kész!:)
2014. jún. 2. 18:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan élvezd a társaságát, ne csináld butaságokat. Puszit adhatsz neki, foghatod a kezét stb, beszélgessetek nevessetek.

Ilyen fiatalon még nem a szexualitásról szól a szerelem.

Nekem is már óvodában volt 'barátom' aki virágot meg ékszereket adott mindennap, átmentem hozzá és játszottunk együtt stb. Semmi baj nincs vele. :)

2014. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rendes gyereknek tűnsz. :D Szép dolog a gyerek szerelem,kedves válaszolók. :D Egyáltalán nem ártalmas. Amikor én voltam 12,akkor is így ment.

19F

2014. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!