Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt, egy hónapja össze költöztünk. Kezdek teljesen kikészülni ugyanis sosem kapcsolódunk ki, én költöztem hozzá ( a szomszéd városból ) a barátaimmal fél éve szakadt meg a kapcsolatom egyéb okok miatt, és azóta nem is volt alkalmam barátokat szerezni, itt meg nem ismerek szinte senkit sem. Nincs olyan baráti köre akiknek lenne bnőjük és összetudnánk járni közös programokra. 1-2 haverja van velük is max 3-4 havonta találkozunk. 3 haverja van a másik városból ahonnan én ide költöztem. De ők meg kiakasztanak ,néha lejönnek néhány napra de olyankor még a szokásosnál is jobban levagyok tojva, és éjjel nappal a gép előtt ülnek. Én meg már lassan bekattanok.. egyedül nem akarok elindulni mert milyen már az? Mondtam mennyünk sétálni, ő utál sétálni ő nemjön... eddig látogattuk a tesóimat is mostmár oda sem akar velem jönni. Most is itt sírok ő meg nyugodtan alszik a szomszéd szobában. Olyan rosszul esik de nem értem most ennyire túlreagálnám? Nem hiszem hogy sokat kérnék. én 20L/ ő 18F

2014. jún. 3. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy netezni is alig netezhetek a fb-tól teljesen eltiltott mert hogy én ne éljek a neten ( habár a tesóimmal is ott beszélgettem főként) szval totál elvagyok zárva mindentől.
2014. jún. 3. 17:24
 2/6 anonim ***** válasza:

szerezz barátokat a környéken, ne hagyd hogy eltiltson a nettől, mert nem teheti meg, főleg hogy ő is sokat gépezik és beszéld meg vele a problémákat

ha nem tudjátok megoldani, akkor a saját érdekedben szakíts vele

2014. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.: ...ezért nem kell kapcsolatban élni... ...Te kerested Magadnak a problémát...


2.: ...nem vagyunk a helyedben!


3.: fogadd meg az első hozzászóló tanácsát!

2014. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bölény25 ***** válasza:
Szia én inkább egy példát mondanék neked:egy ismim lánya járt igy,életvidám ari csajból 2 év alatt egy magábafordult idegroncs lett hála egy hasonló srácnak mint a te pasid.Sose mentek sehova,csak otthon együtt...kb 2 évig birták együtt(persze ők is összeköltöztek).Na szóval ez a helyzet jobb nem lesz...sztem ő még nem érett ehhez.Jobb ha még időbe szakitasz.
2014. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én ha helyedben lennék, a sarkamra állnék, és nem hagynám, hogy valaki így próbáljon irányítani. Ha továbbra sem enged, hagyd a fenébe.
2014. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy tedd tönkre a házasságod :D című finn filmet nagyon ajánlom! :) fent van moovie.com-on is


amúgy a párod

1. nem tilthat el semmitől

2. amit ő megtehet, azt te is

3. ha szeret, a kedvedben jár pl ha szeretsz sétálni, de ő nem is, akkor is megy veled, és ez fordított helyzetben is így lenne, hiszen jó együtt lenni... párom kényelmes típus még 10 perces sétaútra is kocsival menne inkább, én viszont imádok menni... láss csodát, jön velem gyalog

4. ha mellette vagy és van egymásra időtök, nem mással fog foglalkozni

5. elkísér téged néha... nem mindig, mert nem kell, mindkettőtöknek van külön élete, de olykor megteszi, h tegyen kettőtökért

6. ha gondod van, megérzi, az mi már, h sírsz és észre se veszi?


egy kapcsolatnak vannak alapjai... nem adjuk oda magunkat a másiknak teljesen és nem hagyjuk, h irányítson minket, de belül kell, h jöjjön, h figyelembe vesszük az igényeit és kéréseit és dolgozunk azon, h kellemes és jó legyen minden, HISZEN szeretjük a másikat


a párod vagy egy bunkó vagy csak annyira elkényelmesedett, h leszar téged ott ahol vagy (ne haragudj, de tényleg) beszéld ezt meg vele, ha pedig nem vesz komolyan, költözz el tőle, majd akkor kiderül, mennyire számítasz neki... ne akarj tönkremenni olyan emberért, aki nem értékel

2014. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!