Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen virágot szoktak adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot szoktak adni?

Figyelt kérdés
Összekaptam a kedvesemmel és arra gondoltam, hogy váratlanul beállítok egy szál virággal...Milyet szoktak ilyenkor venni: rózsa (vörös vagy fehér) vagy valami egészen mást?
2010. jan. 1. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
vörös rózsa
2010. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon meg vagyok bántva,akkor nekem jobb ha tüske nélküli virágot hoz,mert mérgemben lehet hozzávágom:D


de amugy nem a virág a lényeg (ha ragaszkodsz hozzá,akkor rozsa,és vörös)

2010. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fehér nem jön szóba?
2010. jan. 1. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok:szerintem nem.de ha nem akarsz vörös rózsát akkor a kedvenc virágát vidd neki ,már ha tudod hogy mi az.:)
2010. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem virág a kedvence...Bokor - mégpedig a galagonya, ez pedig most csak eléggé száraz állapotban van sajnos.
2010. jan. 1. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
ja értem.szerintem maradj a vörös rózsánál.hidd el örülni fog neki.arra viszont kíváncsi lennék hogy min kaptatok össze?
2010. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Körömvirág (kenőcs) :D
2010. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Előzőnek: oksa, nagyitól lopok :P Szív küldi szívnek alapon rákeni a szívére és elmúlik a rosszkedve :)

Az összekapás ( bár nem nevezném összekapásnak...)oka kicsit összetett, magánban szívesen leírom, kiváncsi vagyok a véleményedre...

2010. jan. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!