Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb 1-2 hete megismertem 1 csajt megtetszett mert nagyon egyéni csaj pár nappal ezelőtt volt egy buli amin kicsit berugtunk és elezdtünk csókolózni és majdnem egész buli alatt azt csináltuk...aztán mikor már józanabb volt akk is aztán hazakísértem mikor már teljesen az volt akk is ölelgetett....de aztmondta hogy csak barátként szeret...

2014. jún. 5. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor ennyi volt max 1 próbát megérné felkersni ha akkor is elutasit akkor hagyd a francba
2014. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? amugy igen lehet részegen elkapta a hév :D én is csókolóztam olyan részeg csajjal akinek mint kiderült másnap, volt barátja :D de nem ellenkezett sőt... :D szóval lehet hogy van egy alakuló valami az életében szóval ez csak egy kis alkoholmámoros fun volt a részéről :)
2014. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én 16 ő 17 és egyik haveromnak a legjobb barátja és megkérdeztem hogy van-e neki vmi alakuló és aztmondta hogy nincs
2014. jún. 5. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor meg lehet józanul nem tetszel neki :D van ilyen az alkohol megszépít embereket, na meg vannak olyan ők akik elvből nem kezdenek fiatalabb fiúkkal ha az csak 1 év is
2014. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy próbát mindenképpen megér, írj rá beszélgessetek hívd el valahova, ha terel akkor meg hagyd lesz másik, amugy meg az ilyet ott a buliban meg kellett volna "kapnod" :D
2014. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SZerintem még kicsit próbálkozz, lehet, hogy összejöhet :) Hajrá!
2014. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát jah "megkaphattam" volna xd de részegen részeg szűz csajjal még nem volt dolgom....xd pedig ő mondogatta. meg azt is hogy tolál benedvesedett tőlem :D azt azért jól esett hallani :DD
2014. jún. 5. 14:09
 8/9 A kérdező kommentje:
am meg köszi :)
2014. jún. 5. 14:10
 9/9 A kérdező kommentje:
De tökre nem olyan csaj aki berug is mindenkivel összefekszik....azért lepődtem meg hogy hirtelen rám mászott
2014. jún. 7. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!