Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklem már? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem már? Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit közel 2 hónapja ismertem meg egy házibulin. Ott sokat beszélgettünk, nagyon jól elvoltunk. Aztán vége lett a bulinak és pár nap múlva bejelölt facebookon, ott folytattuk a beszélgetést egy pár napig, majd elkezdtünk találkozgatni, randizni. Elvitt vacsorázni, moziba meg még sok programot szervezeztünk. Később pedig(1 hét múlva kb) felmentem a lakására, mivel egyedül lakik így nem éreztem magam feszélyezve. Nem feküdtünk le egyből, "csak" a sokadik randi után, de nagyon jó volt. Aztán rendszeresen jártam fel hozzá filmezni és szexelni. (hozzá kell tenni hogy iszonyatosan jó vele a szex) És be kellett látnom, hogy szép lassan beleszerettem, elkezdtem hozzá érzelmileg kötődni, pedig megbeszéltük előre, hogy nem akarunk kapcsolatot...viszont amikor ezt megbeszéltük akkor még nem gondoltam hogy majd ennyire megszeretem :( A kapcsolatunk egyre bonyolultabbá vált.Olyanok voltunk mint egy pár, mindent együtt csináltunk, csak éppen nem voltunk hivatalosan is együtt. Viszont mostanában megváltozott minden, egyre kevesebbet keres, nem akar találkozni, mintha kerülne. Rákérdeztem,de nem mond semmi konkrétat, hogy mi a baj.... olyan fura. Most 2 napja nem is beszéltünk.

Ki vagyok teljesen, mert hiányzik és szeretem, de teljesen azt érzem, hogy ő semmit nem érez irántam. Azt hittem fontos vagyok neki és hogy ő is szeret, de már belátom tévedtem végig vak voltam...

Mit csináljak szerintetek? Valaki írjon légyszíves mert nagyon magam alatt vagyok :(


2014. jún. 5. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
jó voltál filmezni eg hupákolni :D hát van ilyen, lehet talált egy másik csajt, szerintem még próbáld megkérdeni tőle hogy mi van most kettőtökkel, ha meg nagyon hárít és terel akkor hagyd
2014. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, hogy mi van, akar-e még tőled valamit vagy sem? Mert ha a válasz nem, akkor te tudni akarod, hogy továbbléphess (valami ilyesmit tegyél hozzá, ha jelentesz még számára valamit, akkor ez tuti zavarni fogja). Azt is elmondhatod neki, hogy mivel olyan jóban voltatok és az ágyon kívül is jól éreztétek magatokat együtt, legalább annyit megérdemelsz, hogy tudd, mi történt: rádunt, találkozott mással, beijedt valamitől (arra gondolok, hogy ha nem akart érzelmeket, de észrevette, hogy mégis kialakultak, attól begyulladhatott), vagy mi történt?
2014. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál végig "vak", csak rosszul álltatok a dologhoz. Nem is értem azt a részt, hogy "megbeszéltük előre, hogy nem akarunk kapcsolatot...", miért, ez végül is mi volt? Szerintem akkor is kapcsolat, ha nem voltatok "hivatalosan" együtt. Aztán ő szépen kihasználta a te állítólagos hozzáállásodat és talált egy olyat, aki "hivatalosan" is a partnere. Szerintem mondd el neki, hogy nagyon jól érezted magad vele, megszeretted és hiányzik, vagyis kb. azt, amit ide leírtál. Aztán vagy ő is így gondolja, vagy nem, ezt már nem igazán tudod befolyásolni.
2014. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, egyrészt azért mert megy ki Angliába októberben, másrészt pedig az előző kapcsolata elég rossz volt és fél, hogy ugyanaz lesz mint akkor(a csaj végig csalta meg teljesen hülyét csinált belőle). De szerintem velem volt a baj, nem talált érdekesnek, vagy nem tudom. Mert hiába beszéljük meg előre,hogy nem fogunk egymásba szeretni,hiszen ez nem így működik, az érzelmeinket nem lehet befolyásolni...Csak azt nem értem, hogy akkor mi volt ez ami köztünk volt, hiszen teljesen azt éreztem,hogy szerelmes belém. De hirtelen megváltozott, én meg itt állok értetlenül magyarázat nélkül..Mert nem mond semmi magyarázatot..Annyit mondott(mert közben beszéltem vele), hogy megijedt,amiért én többet érzek iránta pedig kb. 1 hete még ő is azt mondta,hogy nem sok hiányzik ahhoz hogy belémszeressen...esküszöm nem értem :(
2014. jún. 5. 11:41
 5/6 A kérdező kommentje:

* Nem, mondta, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot...

(bocsi, a vessző nélkül kicsit félreérthető volt)

2014. jún. 5. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha megijedt, hagyd békén egy kicsit. Hadd jusson lélegzethez, aztán ha rájön, hogy hiányzol neki, majd keresni fog. Ha megvan nélküled is, akkor meg úgysem lett volna több.
2014. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!