Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradjak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összevesztünk egy kisebb hülyeségen a barátnőmmel, mikor akartam neki adni egy puszit fejbe vágott egy lánccal (még ott a púp a fejemen) erre én meglöktem/(szerinte megütöttem) aztán otthagytam, ő erre elkezdett sírni (utólag mondta) és elkezdett kavarni egy sráccal, de most mégis ezek után azt akarja, hogy jöjjek vele megint össze... vélemény?



2014. jún. 6. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Nem változtat a véleményemen semmit, jogosan kapta volna azt a pofont. Lány vagyok amúgy mielõtt valami nõverônek hinnétek. :D

2014. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen indok nincs arra, hogy megüssük a másikat, ez szól neked is, meg a lánynak is. Ettől függetlenül nem kéne megint összejönnötök, és az is elég gáz, hogy ő egyből elkezdett kavarni egy másik sráccal. Ilyenkor érdemes ésszerű döntést hozni szerintem, én nemet mondani.
2014. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egyből ott hagynám. H a barátnőm mérges valamiért szól nem egy lánccal üt meg. Azért gondolj bele hogyha ez egyszer megtörtént akkor meg fog máskor is. És a kavarásra is gondolok nem csak az ütésre. Mondjuk a helyedben én nem csak meglöktem volna. Soha nem ütöttem meg nőt de aki egy lánccal üt fejbe az azért vállalja azt azt a kockázatot hogy kap is vissza. Egy pofon még okés de ez. A helyedben menekülnék.
2014. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ez a lánccal fejbevágom dolog nekem egy kicsit sok,

én is agresszív tudok lenni néha, de ez akkor is durva


de szerintem akkor sem kéne fizikailag bántani (bármelyik variációt vesszük)


a csaj meg egy bunkó, ha egyből másnál keres vigaszt


nem tudom szerintem ha meg tudjátok beszélni, akkor sem kéne összejönnöd vele megint, mert a következő veszekedésnél ki tudja, hogy mi lesz

ő talán valami éleset vág hozzád, te meg megütöd


de te tudod, a megbeszélés max. arra lenne jó, hogy nem terjesztetek egymásról mindenfélét


16/L

2014. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pénisz vagy.
2014. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérj tőle te is bocsánatot, viszont jegyezd meg, hogy kicsit "túlreagálja" és tudomásul veheti, hogy neked se esett jól.
2014. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a pillanat hevében vágott fejbe. Lehet, hogy nem akarta. Nyilván utólag mindketten máshogy látjátok a dolgokat. Nem akarom a lányt védeni, de ha azt gondolta, hogy megütötted, lehet hogy így akart "bosszút állni". Mármint, hogy kavart egy másik sráccal... Persze nyilván a te álláspontodat is megértem. Nem lehetett kellemes a szituáció. A legjobb lenne megbeszélni a dolgokat. Egyébként, ha szereted, akkor nincs helye kérdésnek. Ha kételkedsz...és hozzánk fordulsz....talán nem ő a hozzád illő pár.
2014. jún. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!