Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Örülnétek neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek neki, ha a barátnőtök egyik este bekapcsolna egy szexi zenét és megkérne, hogy lassúzzatok?

Figyelt kérdés

Barátom nem ilyen lassúzós típus, sőt, még én sem lassúztam soha, de szerintem nagyon szép emlék lenne mindkettőnknek. Kíváncsi vagyok, hogy a férfiak "úgy általánosságban" hogy állnak a témához. :)


Egyébként erre a számra gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig (Beyoncé-Halo)

Mindenképp szeretnék az újabb, kicsit modernebb zenéknél maradni. :)



2014. jún. 8. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen

Persze ha utána szex is van

2014. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek táncolni, úgy, hogy nagyon örülnék.
2014. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A tánc erősen hangulatfüggő.

Ha pont a kedvenc elfoglaltsága közepén állsz ezzel elő, akkor tuti bukta.

Egy nyugis/romantikus vacsi után, halkan bemászó háttérzene után ha búgó hangon nekiszegezed a kérdést pl. biztosabb a siker, mert akkor rá tud hangolódni.

2014. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyenre nem igazán van lehetőségem, mert még nem élünk együtt(20-20). Úgy terveztem, hogy mikor mindent elrendeztünk, és jönne az esti összebújás, beszélgetés, akkor vetném fel az ötletet.
2014. jún. 8. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz lassúzás alatt?

Jobbra-balra dülöngélés összekapaszkodva egy 60-65 bpm-es zenére?

Mert annak nem sok értelmét látnám. Nem is tudom, valahogy hülyén érezném magamat, mert ölelgetni az ágyban is tudnám a barátnőmet, ahhoz nem kell Beyonce.

De valami jó kis rumbába merengőbe, esetleg argentin tangóba szívesen belekezdenék :D

2014. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jogos a válasz és a kérdés. Azért választottam picit gyorsabb zenét, mert a nagyon lassú ide-oda lépkedés nem vonz. Egyszerűen szeretnék a párommal táncolni, romantikusan, összesimulva, és szerintem a stílusunkhoz ez a gyorsabb szám jobban megy, mint a régi klasszikusok.
2014. jún. 8. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem mentek el egy modern bulizenére zajló társastánc órára?

[link]

2014. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de sajnos sem lehetőségünk, sem pedig keretünk nem lenne rá...
2014. jún. 9. 10:42
 10/11 babóca14 válasza:

nem kerül ez olyan sokba:) nekem 700-Ft a tánciskolás táncóra (2 h) , viszont tudom, hogy átlagban 4000-FT egy havi bérlet táncórákra, de ha mindketten dolgoztok, és valóban akarjátok meg lehet oldani:) melleseleg a tánc remek kikapcsolódás, szórakozás, és megismerheted a párod egy teljesen új oldalát. szerintem érdemes megpóbálnod:)

ha valami nívósabb helyre meghívnak még az ismerőseid figyelmét is felkethetitek a tánctudásotokkal, amit ott spontán bemutattok egy épppen szóló zenére:) + a tánctanulás nagyon romantikus dolog

2014. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!