Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismeretlen szürke zokni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen szürke zokni az ágy mellett? (többi lent)

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éve vagyunk együtt barátnőmmel. Eddig minden tök jó volt. De tegnap találtam egy óriási, minimum 46-os szürke férfi zoknit az ágya mellett. Nekem 42-es a lábam, nem tudom mire gondoljak... Amikor megkérdeztem, hogy kié az a zokni, nem válaszolt komolyan, hanem elhülyéskedte, nevetett és láthatóan zavarban volt. Azt mondta fogalma sincs róla hogy került oda, és hogy mikor pakolta ki az ágyneműtartót, biztos valahogyan kiesett. De mit keresne az ágyneműtartójában egy hatalmas férfi zokni? Múlthéten többször jöttek idegenek a lakásba beázás és egyéb ház körül elvégzendő dolgok miatt és csak ő volt otthon egyedül..

Nagyon szeretem a barátnőm, de néha úgy érzem, hogy Árpit, a hörcsögét jobban szereti nálam. Mit jelent ez a sejtelmes zokni? Kérlek segítsetek, mert nagyon tanácstalan vagyok! 16/f


2014. jún. 8. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megcsal Árpival sajna :/ jó nagy lába van Arpinaak:I
2014. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem a hörcsög, rálépek oszt szörcsög!
2014. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

a hörcsinek 46 lába lenne??


kérdezz rá megint !

2014. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Zakathol ***** válasza:
Figyelj már, kint száz ágra süt a nap, húzzál ki a haverjaiddal a játszótérre és ne itt üsd el az időt mindenféle idióta kérdések kitalálásával.
2014. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
adj fel apróhirdetést, h találtál egy szürke zoknit, és keresed a gazdáját
2014. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

küldd már vissza légyszi, a jobb lábam töri munkavédelmi bakancs..

/a tetőfedő/

2014. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nagyon viccesek vagytok! nem tudom mit kell poénkodni, mikor komolyan kérdeztem.
2014. jún. 8. 13:21
 8/19 Bukor Peti ***** válasza:
lehet, hogy másik férfi van a dologban. tartsd nyitva a szemed
2014. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mit találtam ki? melyik része olyan hihetetlen neked ebben??? meg miért találnék ki ilyet?? igen, ez olyan hatalmas, vicces story, hogy ennél jobbat ki sem találnék... najó látom rossz helyre jöttem segítségért, hagyjuk...
2014. jún. 8. 13:24
 10/19 anonim ***** válasza:
hány éves a barátnőd? ő is 16?
2014. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!