Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagáltam? Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagáltam? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Barátom fél év után csúnyán elhagyott egy nőért és pár hónap múlva jelentkezett és bocsánatot kért és hogy fogadjam vissza. Szerettem és vissza fogadtam. Zavart engem h facebookon lájkolgatja annak a nőnek a képeit, akiért el hagyott, aki önimádó. Ez miatt sokat veszekedtünk, volt h idegbetegnek nevezett ez miatt. Nekem sosem lájkolt, se képet se szöveget. Neki szinte mindent. Azóta megen szét mentünk csúnyán. Ismeretlenül a volt nője bejelölte a volt párom rokonait akikkel állítólag nem találkozott.
2014. jún. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
szerintem egyértelműen a másik nőért rajongott és téged csak kihasznált!
2014. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átmenetileg kirakta a nő, és addig te nagyon jó voltál pótléknak, lehet aztán megint összejöttek. Sose bocsáss meg olyannak, aki eldob más miatt.
2014. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

támogatom az elsőt ez így volt....

te voltál a dugipajtása ennyi.

2014. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 8. 17:19
 5/6 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én a helyedben vissza sem fogadtam volna.

Cseppet sem reagáltad túl.

2014. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményed, hhuu még nagyon sok rosszat kaptam tőle már késő bánat
2014. jún. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!