Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsavarni egy ilyen lány fejét?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk,közös programjaink is vannak,telón nagyon sokat beszélünk,de ő azt mondta,hogy nem tud rám úgy tekinteni,mint egy fiúra!Akármi,akinek volt esetleg hasonló esete,léci ossza meg velem!És más véleményét is várom!Én nagyon szeretem ezt a lányt!Velem táncol szalagavatón,meg a nyáron jön majd át hozzám!
2010. jan. 2. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem jobban jársz ha nem rontod el a barátságotokat.

Ö is meg mondta hogy nem úgy tekint rád.

2010. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tartsd meg barátnak,DE később lehet belőle akár több is.Sosem tudhatod,hogy mit érezni irántad fél év múlva,vagy akár több év múlva.Nem az a végleges érzés amit most érez irántad.Változhat.
2010. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát fontos a barátsága!De a kettő együtt nem megy!Én próbálok az maradni,de szenvedek!És félek,hogy nem bírnám elviselni,ha mással lenne!De ezt nem mondom neki,mert nem akarom elveszíteni!
2010. jan. 2. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

első vagyok

próbálj meg egy másik leányzóval össze jönni.

2010. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!