Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A műveletlen/félművelt emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A műveletlen/félművelt emberek miért sokkal sikeresebbek az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Rengetegszer lehet olyat olvasni ezen az oldalon is, hogy azok, akik még egy mondatot sem tudnak hiba nélkül leírni, sokkal több szexuális élményről, sikeres párkapcsolatról számolnak be, mint műveltebb embertársaik.

Természetesen van kivétel mindkét oldalon, de kétségkívül létező a tendencia.


2014. jún. 9. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A hülyékből több van és így könnyebben egymásra találnak.. :)
2014. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%

Tévedsz. A művelt emberek sikeresebbek az ismerkedésben, és nem csak abban.


Valószínű, hogy 1) nem vagy még 20 éves sem, 2) csak műveltnek hiszed magad, de nem vagy az

2014. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1) de.

2) nem említettem meg magamat a kérdésben; nem tudom, hogy a műveltségem mennyiben releváns.

2014. jún. 9. 17:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a hülyék több szexuális élménnyel rendelkeznek, mert bagzanak még a bajszos szomszéd nénivel is. Párválasztásban már az értelmesebb emberek sikeresebbek és élnek majd a jövőben rendes párkapcsolatban.
2014. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem említed magad a kérdésben, a személyes véleményed még torzít.
2014. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom sajnos. Talán azért, mert ők nem gondolkozzák túl a dolgokat, nem merül fel bennük, hány és milyen kimenetelű lehet az, ha valakit megszólítanak stb.
2014. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Zoé970 ***** válasza:
Nekem kifejezetten nem tetszik,ha egy fiú műveletlen,bunkó és csak olyan értelmes mondatokat tud kinyögni amiket csak a másik IQ betyár párja tud megérteni.Vannak akiknek ez tetszik,de van azért kivétel is.
2014. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a véleménye "torzít", hiszen egy szubjektív dologról beszélünk. Kivéve persze annak, aki az objektív igazság birtokában van, mint bizonyára te!
2014. jún. 9. 17:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy általad feltételezett jelenség okát kérded, mikor magának a jelenségnek a létezése nincs bizonyítva, még csak ilyen sztereotípia sincs. Csak a te fejedben létezik. Ennek persze semmi köze nncs a műveltségedhez. Az értelmi képességeidhez valamivel több, de szoros összefüggést azzal sem lehet találni. Inkább tapasztalatlanság. Szóval lehet hogy több mint húsz évvel ezelőtt születtél, de ezt a születési anyakönyv kivonatodon kívül semmi nem támasztja alá.
2014. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Na végre! Már azt hittem csak én tapasztalom ezt folyton. Tényleg a hülyék boldogabbak az tuti! Nem agyalnak annyit, csak mint az állatok élik az egyszerű állati ösztöneik által vezérelt kis életüket.
2014. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!