Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az ugyebár, hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az ugyebár, hogy amelyik férfi fizet a szexért, az nem férfi. De mi van ha nem akar kapcsolatot mert hülyeségnek és időpocsékolásnak gondolja?

Figyelt kérdés
Haveri társaságba került szóba és némi gondolkodás után ez nem is hülyeség. Minek húzd az időt, költs rá és kockáztass ha olcsón megúszhatod biztosra? Értitek. Ti mit gondoltok erről? (ez nem nőgyűlölet meg blabla, csak egy praktikusabb és gyors út) Lásd a randizás, meghívás = fizet a szexért és mondhatnám, hogy akkor senki nem igazi férfi és minden nő ribi. De elkalandoztam. Szóval a fenti a lényeg és hogy arról mit gondoltok.
2014. jún. 10. 23:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha egy férfinek csak a szex kell akkor ösztönei irányítják, fizessen is a szexért! nekem például az érzelmek nélkül nem is kell a szex! azt nem tudom élvezni! csak azzal tudom akit a legjobban szeretek és ő is szeret engem. én az értelmét nem látom a szimpla szexnek érzelmek nélkül, mert engem nem uralnak az ösztöneim én mondom meg mikor akarom és kivel és nem az ösztöneim mondják meg hogy mikor akárkivel! a testem persze reagál a jó női testekre de hidegvérrel teljes kontroll alatt tartom a gondolataimat, tehát hiába áll a cerka ha mégsem akarom és mégsem gondolok a szexre

21F

2014. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az gáz ha így gondolod,főleg ha felnőtt férfi vagy! De miért is kéne fizetni ha vannak olyan csajok,akik szeretik az 1 éjszakás kalandokat.
2014. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Amelyik férfi fizet a szexért az ugyanúgy férfi marad. Sőt talán még az igényesebb fajtából is.
2014. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
"Igényesebb fajtából" :DDD Jó vicc...
2014. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2es. Az is ringyó, csak neki nem pénzt hanem piát fizetsz...
2014. jún. 10. 23:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, simán találsz lányokat csak szexre...
2014. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkább egy hasonló dolgokra vágyó nőt elégítenél ki. Nem értem mitől lenne olcsóbb... Csak érzed, hogy bejössz-e a csajnak vagy sem.

23l

2014. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem azért szánalmas, mert fizetsz érte, hanem mert minden érzelem nélkül lefekszel olyannal, akin előtted már akár több százan is végigmentek…szánalmas kis balfék az ilyen.
2014. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

a prostik legalább félévente járnak szúrésre, oltásra (lakásos), mert ebből élnek.


A ribik meg jó esetben akkor látnak először nődokit, amikor már lekölykedzenek. Előtte akármilyen kankós pali beleveri a farkát... én meg jöjjek utána? - mert a legtöbb a védekezést nem ismeri, bár akinek van is valami halvány sejtelme róla, az is törlődik az alkoholtól.

2014. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés, hogy hogyan nem kell húzni az időt, és hogy melyik az egyszerűbb, meg a könnyebb út. Ez a méltóságról szól, ami egy férfinek számít, de egyre több embernek nem. Ennyi a különbség.
2014. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!