Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit találkozzak a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit találkozzak a barátommal? Többi lent! 19/L

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra, h segitséget kérjek! A barátommal kb minden nap találkozunk, tudom ez sok... Az a kérdésem h mennyi lenne az ideális. A probléma az, h 2 napja jött haza külföldről, ahol 3 napot volt, és az anyja mondta neki tegnap h nem tud a barátommal beszélni, mert soha nem egyedül megy haza(vagyis velem), ezt a hírt ma hallottam, pedig nem járok oda sokat, de ugy látom, már az anyosomat is zavarja. A másik meg h mindig van vmi vita, mert ugye Én veszekszem, mindent tudni akarok stb... Ebből is elegem van, h mindig én vagyok a hibás... Mit tegyek, mennyit találkozzunk, hogy oldjam meg a vitákat??
2014. jún. 11. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
miért lenne sok? én a barátommal élek, ergo minden nap együtt vagyunk. anyós szokja meg, hogy a kicsi fia nem lesz mindig egyedül. Ja,és ne veszekedj. Relax.
2014. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ha tudok szinte mindig keresem a lehetőséget, hogy találkozzak a barátnőmmel, de ő is így van vele. Kezdesz felnőni, a szüleinek is kell alkalmazkodni, viszont ne csinálj belőle vitát.
2014. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az tényleg zavaró, ha minden áldott nap a nyakukon lógsz... Egyelőre ez nem a barátod otthona, hanem főként a szüleié, és igazán jogos, ha esetleg zavarod őket. Néha menjetek el máshova is, vagy legyetek nálatok, ne mindig náluk. Amúgy meg ha nem érzitek soknak, és nem unjátok egymást, akkor találkozzatok nyugodtan minden nap.
2014. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit akar beszélni a fiával? ha jó a kapcsolatotok akkor mondhatja előtted is ugyis megbeszélitek. nálunk igy megy. ha meg téged akar szidni akkor igazi sárkány
2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért nem tudod kiírni rendesen, hogy "hogy"?
2014. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso: telefonról vagyok és megszokás. Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 11. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!