Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a párom, hogy ajándékot adjak neki?

Figyelt kérdés

Viszonylag gazdag családból származom de a saját keresetemből élek. A barátnőm épp ellenkezőleg, a családja nagyon szegény, érthető, hogy szeretnék segíteni a lánynak akit szeretek. A testvére azonnal elfogad mindent amit veszek, neki meg úgy kell könyörögni, hogy fogadja el ha 2000Ft-nál drágább valamit szeretnék neki adni. Nem értem miért csinálja, tudja jól, hogy mindent megakarok neki adni, és egy 5000Ft-os parfümtől nem megyek csődbe. Tudom, üljek le, beszéljem meg vele de csak annyit mond, hogy neki ez megalázó. Megérteném ha valami drága ékszerről lenne szó, de ha én egy olyan babát veszek neki amilyet kislányként akart az miért megalázó?

Volt már dolgom nálam szegényebb lányokkal/nőkkel de ők kifejezetten örültek ha rájuk költöttem azt a pénzt amit máskor magamra.


2014. jún. 12. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akármilyen rendes csajt fogtál te ki!

Örülj neki, h ilyen és ha tényleg ennyire rossz neki akkor ne vásárolgass neki. Én megértelek téged is, én is pasiból vagyok, soha még nem fizetett egyik barátnőm se ha velem jött valahova... De tartsd tiszteletben a kérését. De is rendes vagy meg minden, de a csajnak is van büszkesége..

2014. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz. Megalázó neki. Még ha nem is annak szánod, érezheti magát kitartottnak, vagy tűnhet úgy, hogy fel akarsz vágni a pénzeddel. Ha tényleg az ő kedvében akarsz járni és nem a magadéban, ne tukmáld rá.
2014. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bukor Peti ***** válasza:
nagyon rendes csajt fogtál ki. lenne olyan aki még ő szólna előre, hogy mit vegyél neki
2014. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Ezt a könyvet ajánlom figyelmedbe ha nem tudod hogyan fejezd ki pontosan a szereteted, ebben benne van az ajándékozás is :) nekem nagyon sokat tanított! lehet azért nem akar ajándékot kapni mert ők szegények és nem nagyon futotta nekik rá és csak rosszul érezte amikor kapott valamit mert tudta hogy akkor a "családtól vett el valamit", ami részben igaz is ha tényleg nagyon szegények, viszont máshogy is kifejezheted hogy mindennél jobban szereted :) ez a könyv segít abban hogy hogyan tedd boldoggá!

2014. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!