Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, jobb lenne nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jobb lenne nektek, ha a pasitok egyáltalán nem akarna szexelni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 20:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A férfiak sokkal többet vágynak a szexre, mert folyamatosan termelődik bennük az anyag. A nő peteéréskor vágyik a legjobban a szexre (én még azokon a napokon is), máskor anélkül is megvan. Normál esetben ezért érezheti úgy egy férfi, hogy a nő sohasem akar szexelni (ezt olvastam valahol).

Ha friss a kapcsolat, akkor én nőként heti hét nap, napi többször is tudnék.

Van olyan srác, aki semmit nem tett azért, hogy jó legyen nekem a szex, mindig azt akarta, hogy én tegyek őérte. Egyikünknek sem volt jó. Egy idő után egyáltalán nem kívánta. Az az igazság, hogy ha találkozom vele vagy beszélek az már belőlem is kiöl minden vágyat.

De alapvetően MINDENKI vágyik a szexre. Beszéljétek meg, hogy mi a gond.

2014. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Azért elég bátor dolog lehülyézni valakit azért, mert más az értékrendje, és ezt személyeskedés és mások sértegetése nélkül felvállalta.

Nekem nem számítana. Szeretem a szexet, de nem az alapján minősítem a kapcsolatot, hogy mennyi kufirc van benne. De a sok páfrány engem is mindjárt jól kioktat.

2014. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
hát én utálnám, sőt lehet szakítanék is vele ha nem akarna szexelni mert kicsit nimfomán hajlamaim vannak.
2014. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Igen, 16-18 éves koromig örültem volna, ha a pasim nem akar szexelni, dehát ez nem kívánságműsor."


Nem...?

Mert ha nem, akkor irány a rendőrség!

2014. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen
2014. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. 16 évesen még nem akartam elveszíteni, 18 éves koromban untam meg azt hogy a köcsög pasim erőlteti, és hagytam magam. Baromira megbántam, és ráadásnak utána már nem is kellettem neki!! Úgyhogy jó lett volna ha nem akarja! Most 22 évesen a jelenlegi párommal jó együtt, kiborulnék ha nem akarna engem.
2014. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

6 éve mióta összejöttem a párommal szinte alig telt el nap, hogy nem szexeltünk. Előtte másként gondolkoztam, azt hittem frigid vagyok, mert nem volt jó az exem az ágyban. Nos ez megváltozott, ha nem lenne párom egy éjszakás kalandba is belemennék, régebben nem tettem volna, sőt elítéltem, de már nem tartom elítélendőnek. Élvezni kell az életet! ;)

29N

2014. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#16 De ilyet nem lehet csinálni, te! Ha erőlteti a dolgot, pofán kell verni és elküldeni az anyja csipkés fosójába! A szexualitásoddal nem lehet játszani, az szent és megismételhetetlen!


De most már te is tudod a leckét. Sok sikert a jövőben!

2014. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De hogy! én pont olyan pasit keresek, aki kapcsolatban imádna velem szeretkezni..ennyi. ne általánosíts..
2014. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb! Már hogy lenne? Elgondolkodnék, hogy vajon baj van-e velem, hogy nem kíván. A srácokban sokkal nagyobb erre a hajlam, ez természetes. Bennem sincs kevés szerencsére, nyilván kevesebbszer vagyok "kancás", de a szex akkor is jó tud lenni, ha nem vagyok "gyere és dugj meg azonnal vagy felgyullad a lakás" pillanatomban :D
2014. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!