Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kapcsolatban vagyok, de kicsit már belefáradtam, h sokszor úgy kell viselkednem mint egy anya, mert nekem kell megmondanom, h mi a helyes és mi nem.

Tegnap a barátom, míg én dolgoztam ki ment a haverjaival csavarogni.Iszogattak. A barátomnak van egy haverja, aki a pénzesebb emberek közé tartozik és ezért ő fittyet hány néhány szabályra, ami nekem nem probléma mert az ő élete, csak a barátomat is húzza magával és a barátom általában bele se gondol a dolgokba.

Szóval, tegnap este kint voltak, iszogattak és a srác kitalálta, h menjenek be a városba (igen, úgy, h már mind a ketten ittak 2-2 felest). Mikor haza értem a barátom felhívott, h beszélgessünk és nagy hévvel mesélte ezt az egészet. Persze nekem rögtön az jutott eszembe, h mi lett volna ha valami történik és mérges is lettem rá, h h lehet ennyire felelőtlen, h egy olyan ember mellé ül be aki ivott..Mert ugye pénzzel a halált nem lehet lefizetni..

A köv. h a barátom betegállományban van és ezért csak otthon lehet elméletileg, de tegnap ezt is bejelentette, h ő reggel 8-kor megy ezzel a gyerekkel megint be a városba. Felhoztam a betegállományát, h mi van ha ellenőrzés megy a házhoz, a válasza az volt, h majd a gyerek azt mondta, h megoldja,ha probléma adódik.

Kicsit aggódok és már-már unom, h nincs benne semmi felelősségérzet és ilyen emberrel, h tervezzek jövőt? Szerintetek? Mi a helyes megoldás? 22/L,F


2014. jún. 14. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd el nem érdemled meg
2014. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagy el rajtad elősködik, amíg te eltartod addig neki jó a világ, ráadásul felelőtlen, nincs benne semmi komolyság szinte még gyerek (hiába 22 éves). Annyit fogsz észre venni hogy egyre több és több ilyen lesz ,a végén te pedig tiszta depis leszel.
2014. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon kezdek az lenni... Nem én tartom el, mivel én tanuló vagyok csak tegnap volt egy nap munkalehetőségem ami 18 órás volt, kimerülten haza mentem és erre ez fogad, h ennyire nem törődik a dolgokkal...
2014. jún. 14. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítek akkor ez lesz a jövődben neked kell választanod, ha mellette maradsz bekockáztatol egy nagyot.
2014. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 igazat adok neked nem is akarok magyarázkodni :) úgy tűnik h nem képes éretten viselkedni...
2014. jún. 14. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!