Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gyözzem le a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyözzem le a féltékenységemet? 3éves kapcsolatomba rosszul vagyok ha a pasim lát egy szép lányt! De még ha a tvébe is van akkor is rossz!

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
egy szó: bizalom:) vagy volt már rá eset, h megcsalt?
2010. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyébként van okod a féltékenykedésre?

Ha a barátod hangosan, előtted dicséri a tvben szereplő lányt, akkor kérd meg, hogy ezt ne tegye, mert neked rosszul esik! Próbáld elmondani neki, hogy bókoljon neked többet (ha önbizalomproblémád van)!

2010. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csajozott cset, sms
2010. jan. 2. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak flörtölt, vagy sor került személyes találkozásra is? És ő mit mond erről? Miért tette?
2010. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon szereted..én is ilyen voltam..de hagyd abba ezt mert megölöd a szerelmeddel
2010. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát 1 éve volt hogy olyanokat irt egy lánynak hogy:

Mit szolnál ha megnyalogatnám a tested ismerték egymást

2010. jan. 2. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:

úristen.és te még egütt vagy vele?

még szép h féltékeny vagy.

nagyonis vanrá okod.

a pasid egy önbizalom tipro.és otthagynám,hogy menjen akkor és nyaljon.(egy szaros segget)kívánnék neki

2010. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csőrikee válasza:
Szia! Nekem is volt egy hasonló problémám / msn / Én is beszélgettem egy sráccal msnen akivel régebben találkoztam egyszer és el is csattant egy csók.. azóta eltelt már jó pár hónap és most van egy féléves kapcsolatom ez alatt a kapcsolatom alatt felkeresett a srác hogy beszélgessünk és én beszélgettem is vele elég félreérthető módon amit a barátomnak meg is mutattam.. DE ÉN TUDOM HOGY CSAK HÜLYÉSKEDTEM A SRÁCCAL ÉS NEM GONDOLTAM KOMOLYAN.. és HOGY SOKKAL TÖBBET ÉR NEKEM A SZERELMEM.. nem ismerem a barátodat hogy ő hogy gondolhatta.. de lehet ő is csak hülyéskedett.. de elhiszem,hogy rosszul esik. Ami meg a tvkbe megy ha egy színésznőnek az a szerepe hogy csinos legyen nem fogják amatőrként beállítani hanem kipingálják úgy ahogy csak lehet.. ha az tetszik a barátodnak.. ne vedd magadra.. mert a való életben az a színésznő is pattanásos,zsíros hajú.. stb.. Szép lányok már pedig vannak.. de vigasztaljon az.. mert biztos te is szép vagy :) hogy téged is megnéznek.. és ha ezt észreveszi vagy észrevette már a barátod biztos megemlítette vagy felvette magára.. szóval ha van is egy szép lány amit mondjuk metrón ültök és 10percig előttetek ül.. el kell viselni.. tudod milye4n hosszú az élet ahoz képest a 10perc igen rövid.. túl kell élni.. és mondom az vigasztaljon hogy ha téged megnéznek mert az neked meg a barátodnak büszkeség hidd el ha tényleg szeret ülhetne előttetek jessica alba is ha téged pásztázna egy pasi egyből arra figyelne és avval büszkélkedne milyen jó csaja van.. remélem tudtam segíteni.
2010. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!