Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, milyen gyakran kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen gyakran kerestek kifogást a szex alól?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Ha előfordul, akkor annak nyomós oka van. Eddig kb kétszer fordult elő.
2014. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:
Barátnőm sosem. Legalább akkora étvágya van, mint nekem :P
2014. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom jó az ágyban, nem keresek kifogásokat. :P
2014. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Soha :P
2014. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifogás nincs, ok van, pl. betegen a halálomon vagyok, elkaptam a cifrafosást, menstruálok, nincs kedvem, hasonlók. Arra már rájöttem, hogy a hirtelen jövő fejfájásra a legjobb gyógymód egy jó kis kielégülés.
2014. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki kifogást akar keresni, annak nem való a szex. Van, hogy nincs kedvem, vagy fáj valamim, esetleg nem érzem jól magam, akkor megmondom a páromnak, és ő megérti. Van, amikor mindketten fáradtak vagyunk és nincs akkora igényünk rá... De olyan nincs, hogy én szándékosan kihúzzam magam alóla, és keressek valami mondvacsinált indokot, hogy ne kelljen vele lefeküdnöm. Szeretek vele szerelmeskedni.
2014. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!