Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemnek szántam, szakítottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemnek szántam, szakítottam. Odaadhatom barátomnak?

Figyelt kérdés

Még karácsonyra szántam volt barátomnak egy nyakláncot, de elég durva szakítás volt még karácsony előtt. A nyakláncot meg szívem szerint hozzávágtam volna, de nem egy olcsókategóriás bizsu, meg amúgy is tetszett, szóval megtartottam. Egyszer volt csak rajtam. Már jó ideje összejöttem mással, és múltkor nézegette a polcomon, és láttam rajta, hogy tetszik neki. Azért mégis fura lenne úgy neki adni, hogy mondom, hogy egyébként az exmnek akartam adni, nem? ha meg nem mondom, az is hülyén jönne le..

(eléggé problémás ilyen téren, hamar megsértődik)

Szerintetek?


2014. jún. 16. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

és ha hordaná mindig az jutna eszedbe róla, hogy az exeddel összevesztél? na ne.

inkább dobd ki, ne őrizgesd..

2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Add oda neki, de nem kell tudnia a múltjáról. Néha jobb egy kegyes hazugság.
2014. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoznék ezzel a részével, ez csak egy tárgy.. nekem.
2014. jún. 16. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha arany akkor inkább vásároltasd fel egy olyan helyen ahol sokat adnak érte. :-D

Jobban jársz, vissza kaphatod az ára felét is vagy majdnem az egészet. Én ezt tenném a helyedben! És tudod miért, nem azért mert cigány vagyok! :-D

Hanem, mert felveszed érte a pénzt, te is jól jársz, eltűnik a nyaklánc ami fájdalmas emlék, nem nézed az új pasid nyakában. Az árából meg veszel a mostaninak egy vadi új valamit! :-D

2014. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha neked tényleg csak egy tárgy, akkor add oda neki

és ha megkérdezi honnan van, csak azt meséld el, hogy megtetszett még régebben és így megvetted


viszont ha mások is tudják kinek szántad és kiderülhet, inkább ne add oda, mert lehet rosszul esne neki

2014. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel feltetted a kérdést, nem csak egy tárgy neked. Gondold végig, hogy miért vagy bizonytalan. Szerintem ne add neki. Add apukádnak vagy a bátyádnak vagy egy unokatesódnak, ha tetszik, és számodra fontos embernek akarod adni, de semmiképp sem a párodnak.
2014. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is eléggé harapós voltam a barátommal, amikor a régi barátnőitől kapott ajándékai még néhol itt-ott előfordultak! :) Nekem sem estek jól, hogy őrizgette őket, igaz, Neked nem az exed adta, hanem Te akartad Neki karácsonyra odaadni, de ha belegondolok, nekem rosszul esne, hogy még mindig őrizgetve van... add be pl. zaciba, vegyél belőle újat és mondd el az igazságot! :) Vagy ha így is megsértődik, akkor is tüntesd el valahogy... nem mindenki legyint rá, én is kidobattam az összes ilyen dolgot barátommal :D
2014. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó ötlete a legtisztább. Add el, vegyél belőle másikat, és mondd el neki őszintén, hogy mi volt.
2014. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!