Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sohasem dicsér meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sohasem dicsér meg, nem mondja, hogy szép vagyok, vagy csinos vagy bármi. Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Voltak már vitáink emiatt, mert felhoztam, hogy ez nekem rosszul esik. Úgy zártuk le az ügyet, hogy jó változtat rajta. De azóta sem változott semmi.

Annyira cikinek tartom azt is, hogy kérjem tőle már sokadjára. Megígérte, hogy változtat ebben,mert megértette, hogy ez nekem fontos, de mégsem történik semmi és ez nagyon bosszant.

Távkapcsolatról van szó egyébként.

Ő 20 én 19


2014. jún. 17. 17:28
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:

A távkapcsolat semmire sem való kicsi szívem:)

Vannak olyan dolgok a életben amiket nem jó kérni... akkor az igazán jók ha kapja az ember kérés nélkül...

Gondolj arra hogy egy kisgyereknek mondja az anyukája hogy "gyerünk kicsi fiam mond apának hogy szeretlek" A kisgyerek persze mondja és az apának jól esik de mennyivel jobban esne akkor ha később a gyerek magától mondaná ezt...

2014. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az hogy távkapcsolatról van szó egyáltalán nem jelent semmit. A kettő nem függ össze... Én is voltam távkapcsolatban mégis képes vagyok arra, hogy eleresszek egy-egy bókot. Ugyan nem sűrűn teszek ilyet, függetlenül a közöttünk levő távolságtól, de azért képes vagyok rá. Mondjuk erre azt mondta a volt barátnőm, hogy nekem legalább elhiszi, hogy tényleg így gondolom, mert nem 10 percenként mondom, hogy csinos.

26/F

2014. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert biztos nem vagy szép és/vagy csinos ...
2014. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mondja, nem bókol stb... akkor nem tart szépnek. Én ilyen pasival biztos nem lennék együtt....


Nálunk úgy van, hogy a férjem is, és én is mondjuk egymásnak ezeket a dolgokat, mert így is gondoljuk...a kapcsolatunk eleje óta így van, és a házasságunk óta is. Én 28, a férjem 25 éves.

2014. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van aki nem mond ilyet és kész. De másból lehet látni, hogyan viszonyul
2014. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!