Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal már lassan 2 éve vagyunk együtt,megismerkedésünk után 2 héttel összeköltöztünk.már probálkozunk a babával. én nagyon szeretem őt,bármire képes lennék érte. a bibi ott van h ő nem szeretne esküvőt(neki már volt 2),ezt az elején megis beszéltük,akkor én is ugy gondoltam h felesleges,nem akartam én sem. ez egy fél év után megváltozott,azt mondtam h szeretnék(nem templomit meg nagy dinom-dánomot,csak ugy csendben polgárit 2 tanúsat)ezt sem akarja,akkor mondtam jo akkor legalabb egy gyűrűt kapjak hogy mégis..(ezt sem)akkor mondtam h legalább hagy vegyem fel a nevét,és egy gyűrű(minden "ajánlatomra nem a válasz),és ráadásul folyamatosan érezteti velem h soha nem is fog elvenni,meg hogy semmihez semmi közöm.ti maradnátok igy valakivel együtt?(egyébként nem lehet semmi esküvői témában beszélgetni elzárkózik minden ilyen fajta beszélgetéstől!.)
2014. jún. 17. 18:18
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
Ezek után még vele vagy -> tök mindegy mit mondunk ->a kérdést kérjuk semmisítse meg 30 mpen belül...
2014. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fél az elköteleződéstől. Kétszer pofára esett már, valahol érthető.

Kérdező, erről neked kell elgondolkodnod. Mennyire szereted? Mennyire fontos az esküvő? Ezt a kérdést próbáld megválaszolni magaban és ezen válaszok függvényében dönts.

2014. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Fúúú sok nőtől hallottam már azt, hogy ő "isten ment nem akarok házasságot soha meg gyereket sem" aztán telt múlt az idő és még is megváltozott a helyzet.

Ekkor a hercegük megtorpant mert nem értette most akkor még is mit akarhat.

A hercegnőben viszont előtörtek az érzések és idővel indulatossá is vált,. olyan volt ez mint egy szunnyadó vulkán ami egyszer majd felébred és akkor pusztítani fog.


Biztos őt is rosszul érintette ez az új dolog, hogy na akkor még is legyen már esküvő ha az sem legalább gyűrű ha az sem legalább a név...ez már szánalmas amit ebben a helyzetben művelsz kedves kérdező.

Ez már kényszer lenne számára, nem igazi, ha meg is tenné azt azért tenné, hogy "jólvan kapsz egy gyűrűt de aztán pofa be!"


Szerintem nem szabad rá haragudnod most emiatt, viszont ha te mindenképp csilivili gyűrűt meg esküvőt lagzit szeretnél meg boldog egyszerű családod, családi házzal szilvafával meg hintával akkor lehet , hogy jobban jársz ha elhagyod.....

2014. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, ezt semmiféleképpen se hagyd figyelmen kívül, hogy már kétszer meghiúsult neki ez az elköteleződés dolog

te írtad, hogy bármire képes lennél érte, akkor most legyél képes arra, hogy várj

ha telik az idő és veled jobb lesz a viszonya mint az előző kettővel, akkor szerintem neki is megváltozik a véleménye erről

mondjuk egy gyűrűt azért tényleg vehetne abban igazad van...

2014. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem maradnék. Nem ugyanazok a terveitek egymással...
2014. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok. koszonom mindenkinek a valaszokat! megoldodni latszik a "problema". :) szep estet mindenkinek!
2014. jún. 20. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!