Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, mit gondoltok a fiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit gondoltok a fiús lányokról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy leszbikusak.:)
2010. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha jó csaj, d*gum ugyanúgy..
2010. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem rég tettem fel, csak egy kicsit más formában. Én lány vagyok, ugyhogy nem tudok választ adni.
2010. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
u=o
2010. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. A lágy, nőies nőket szeretem. (33/F)
2010. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Külsőleg vagy belsőleg fiús?
2010. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figy inkább fiús lány mint lányos fiú... Lányoknál ez amúgy is csak abban nyilatkozik emg, hogy kicsit nyersebb az átlagnál, de semmi beütés, viszont a lányos fiú... na hát azt nem részletezem.

20F

2010. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem jobban bejönnek a fiús lányok, mint nagyon nőies, feminin csajok
2010. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Növesszék meg a hajukat, mindjárt nem lesznek olyan fiúsak.
2010. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én fiús vagyok valamennyire, ez inkább nálam abban nyilvánul meg, hogy sportos, erős. Szívesen végzek fizikai munkát. Túrázok, és nem ilyedek meg attól se ha sáros leszek, nem vagyok kényes nyávogós. Utálok vásárolni. Öltözködésem is sportos, nem hordok magassarkút, és nem festem magam. De hordok szoknyát, lányos szandált. Középhosszú a hajam, és néha csinálok frizurát.

Lelkileg érzékeny vagyok. Szóval azért nőies is vagyok.

Erről mi a véleményetek?

2010. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!