Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak lányok, akik csak szexre kellenek?

Figyelt kérdés

És az a lány bármit tehet, akkor se kell a fiúnak többre? És nem olyan lányról beszélek akinek mindegy, csak pasi legyen, hanem házias, rendes lány, szereti a fiút, hűséges, nincs neki más, és arra vár, hogy a fiú többet akarjon végre, de a fiúnak van, hogy van barátnője, de akkor is jár a lányhoz szexelni. Ha meg nincs barátnője, akkor se akar a lánytól többet.

És a szexen kívül nincs semmi, még egy együtt alvás se, nehogy azt higyje a lány, hogy lesz több is. És tetszik a fiúnak, tehát nem csúnya, akivel csak sötétben lehet bármit.


2014. jún. 19. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy buta? Vagy nem eléggé értelmes?
2014. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" de a fiúnak van, hogy van barátnője, de akkor is jár a lányhoz szexelni. " = csak d*gni jó
2014. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet mert a fiu nem akar baratnot , ki akarja elni magat tobb lannyal is akar dugni vagy kavarni , nem erzi meg magat eleg erettnek egy kapcsolatra vagy lat valamit a lanyban ami riasztja attol hogy tobb legyen koztuk de dugni viszont meg kell neki
2014. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de ez nem azt jelenti, hogy csak szexre kell, hanem hogy ANNAK a fiúnak csak arra kell. ennyi erővel tőlem is kérdezhetnék a srácok, miért csak arra kellenek.


másnak majd kellesz, gondolj bele, miért kellene neki egy olyan lány többre, aki simán lefekszik vele, ha barátnője van.:)


26L

2014. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert ezek a lányok túl érzelmesek, túlságosan szeretnek, és a szívükre hallgatnak, amikor dönteni kell, nem az eszükre.

Én is ilyen vagyok, koppantam is éppen eleget.

Nehezen szeretek meg valakit, de ha igen, akkor úgy kell elrugdosni, mint egy kutyát, mert túl ragaszkodó vagyok. :(

2014. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!