Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány nemrég elhajtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nemrég elhajtott magától, azzal, hogy ha nem akarok párkapcsolatot, akkor ne is találkozzunk. Normális ez így?

Figyelt kérdés
Én inkább barátként gondoltam rá, és jól elvoltunk. Megpróbáltam megbeszélni, de azt mondta nem tud találkozni csak úgy. Mégis én koppantam mert nekem fontos volt a lány mint barát. Hisz egy barát az barát marad, míg egy szerelmi kapcsolat megszakadhat és meg is szakad.

#barát #párkapcsolat #szerelmi viszony
2014. jún. 19. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
És miért nem akartál kapcsolatot vele?
2014. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Kivéve ha a csaj többet érez,mert így neki az hogy csak barátok lehettek nem elég.
2014. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő szerelmes beléd, akkor minden alkalommal, amikor barátként találkoztok, fájdalmat okozol neki. Tartsd ezt tiszteletben. Magát védi ezzel, hogy nem akarja folyamatosan azt érezni, hogy neked ő nem kell.
2014. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vonz sajnos úgy. És már átlendültünk a kezdeti érdeklődésen számomra.
2014. jún. 19. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szex is volt köztetek?
2014. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Joga van hozzá, hogy azzal, és olyan kapcsolatot tartson fenn amilyet akar. Te ebbe nem férsz bele. Főleg akkor ha érez is irántad valamit...akkor csak fájna neki hogy neked csak barátként kell...meg is értem hogy nem akar semmilyen egyéb kapcsolatot. Én se akarnék olyannal akibe szerelmes vagyok, de ő nem... Bár szerencsére nincs ilyen gondom.
2014. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor egy évig miért ment ez a barátkozós dolog? És már kezdte volna megszabni hogy hetente találkozzunk de nekem volt más progim is.
2014. jún. 20. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert pl most jött rá hogy szerelmes?
2014. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!