Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha egy fiú fotós, a lánynak illene elnéznie, hogy az a szakmája, hogy akt illetve fehérneműs képeket készítsen lányokról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából most egy fiatal pár vagyunk ( Én 14/F, ő 15/L )

Körülbelül 2 éve foglalkozom fotózással, és hát ebbe a szakmába, illetve most gimnáziumba és utána főiskolára szeretnék elhelyezkedni. A minap beszéltünk erről, hogy ő nagyon zaklatott és ideges lenne, ha lányokat fotóznék később. És így viccből még mondta is hogy eljárkálna ő is fotózásra, hogy őt fotozzák valami kigyurt palihoz..stb. Persze, igen csak viccből mondta, és tudom fiatalok vagyunk, de régóta ismerjük egymást, és tudom... később is

féltékeny lenne. Szerintetek illene neki elnéznie a helyzetem? Vagy ha ő azt kéri, hogy vállaljak más fotózást(természetfotózás stb) akkor tiszteletben kell tartsam? Vagy ha én azt szeretném csinálni, mert úgy gondolom, hogy én ezt szeretném, és saját studióra nyílik lehetőségem, akkor csináljam, és kockáztatnom kell hogy ő is elmehet ilyen téren, mert hogy így vagyunk kvittek? Kérném szíves válaszotokat.


Kérem a fiatalok vagytok és éretlenek válaszoktól kíméljetek. Köszönöm!



2014. jún. 21. 01:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
én biztos nem örülnék ha a párom fiatal lányokat látna mindenhol meztelenül...
2014. jún. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Brutális, hogy léteznek még ilyen fiatalok.:D Big Respect!:D
2014. jún. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

2# Ezt hogy értsem?


Bocsi ez kimaradt--> Nem mostanra gondoltam.. 2-3 évvel későbbre. Már hívtak volna fotózni, azt hitték elmúltam 16-17éves.


Nem tudom együtt leszünk e még, nem sokára 3 évesek vagyunk.

2014. jún. 21. 01:59
 4/28 A kérdező kommentje:
Rossz vagy jó értelemben mondtad? Bár.. talán a jóra céloztál...*Nagy tisztelet*..
2014. jún. 21. 02:00
 5/28 anonim ***** válasza:
azt ne felejtsd el, hogy lehet amit most tanulsz azt fogod egész életedben csinálni.. nem biztos hogy másra kellene hallgass.
2014. jún. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Tegez ***** válasza:
30%

Szerintem illene elnéznie.

De nem mindenki ilyen és nem mindenki tudja/akarja megtenni.

2014. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2-es vagyok csak öröm látni, hogy a korodban ilyen szépen fogalmaz ír és értelmesen gondolkozik valaki. Ezt nektek kell amúgy megbeszélni, hogy valami hasznosat is mondjak. Legyetek nyíltak és őszinték abból sose lehet baj.
2014. jún. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Tegez ***** válasza:
37%

Szerintem illene elnéznie.

De nem mindenki ilyen és nem mindenki tudja/akarja megtenni.

2014. jún. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Tegez ***** válasza:

Vannak féltékeny típusú emberek.

De simán változhattok még felnőtt korotokig.

2014. jún. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 DanteSparda ***** válasza:
11%
ha gátol az álmaidban nem szeret igazán
2014. jún. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!