Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódott bennem a fiúm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott bennem a fiúm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég friss a kapcsolatunk csak 5 hónapja ismertem meg és 2 hónapja vagyunk együtt. Ritkán találkozunk persze én ennek tenni akarok csak vagy lemondja vagy találkozunk. Szóval írtam neki egy levelet ami egy dühös féltékeny levél. Átgondolatlanul feladtam. Mivel friss a kapcsolat, ezért lehet nem lenne helyes de pár dolgot kinézek a barátomról. Tehát megkapta a levelet és mondta, hogy ha ez igaz amit írtam akkor nagyot csalódott bennem. Hiába mondom neki, hogy csak a féltékenység meg hogy a hiányolás beszélt belőlem. Egyik barátnőm azt mondja csak dührohamot kapott a másik meg hogy szakítsak vele. Tanácstalan vagyok.

2014. jún. 22. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tud megbocsájtani tényleg jobb otthagyni. Emberek vagyunk, van hogy hibázunk.
2014. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, emberek vagyunk és hibázunk, de egyáltalán nem mindegy, hogy az a hiba milyen jellegű és mekkora hiba.
2014. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marc Bolan ***** válasza:
Ha nem bízol benne, akkor így lesz a legjobb.
2014. jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha már most nincs meg a bizalom, és sok ddolgot kinézel belőle akkor sok értelmét nem látom ennek a kapcsolatnak

még nagyon nem ismeritek egymást ahhoz hogy ennyire szorosra fűzzétek a viszonyt


amúgy jobb a dühösen megírt leveleket egy éjszakára félrerakni, és ha még másnap is úgy gondolod, akkor mehet, de amúgy ne.

2014. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyit simán megbocsájthatna. Szerintem hagyd itt
2014. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem meglepõdött... de ha tényleg alaptalan a levél tárgya, akkor most mit mondjon? Ha fontos vagy neki nem fog szakítani (nem is szakított). Viszont most azt várnád h azt mondja: "Semmi baj, megbocsátok bármikor elõfordul ilyesmi...". Sztem gondold végig mit is szeretnél az egész helyzettõl, gondold át elõlrõl és gondold h mi lehetne az ami belefér az egészbe.


Természetes h haragszik, de ha nem emlegeti a szakítást akkor fontos vagy neki.


Aztán nyugodj meg, nincs semmi okod féltékenynek, önsajnálkozónak lenned. De ha ezt még negatív stílusban továbbítod a szeretted részére, nemcsak elijesztheted magad mellõl, de a tudtára adod h nem bízol a szeretetében. Képzeld csak el h egy fiú nem bízik benned, mert mindig azt hiszi h mással kavarsz és ezt folyton a szemed elé hányja. Mondjuk ez pont nem a ti esetetek, de ez is azt mutatja h az egyik fél nem bízik a másikban.


H bármit kinézel belõle (ahogy írtad), ez is azt mutatja h h vmiért nem bízol meg benne vagy a szeretetében (nem mondom h alaptalan a feltételezésed, de mást nem tehetsz, vagy nem bizol benne es folyton feltekeny leszel es ideges, vagy megnyugszol bizol benne és csalódsz mert volt alapja). Tehát realizáldagadban, el kell döntened, vegyél számításba mindent, h megadod-e a bizalmat a barátod fele (nyugodt leszel és boldogok lesztek, vagy nyugodt leszel és nagyot koppansz). Ha nem adod meg a bizalmat, akkor mindg ideges és feszült leszel (vagy együtt lesztek de az ideg mindog köztetek lesz, vagy kisebbet csalódsz benne ha ugyan lenne miért dehát nem hiszem h mindezegéri.


Összegezve: Bízz a barátodban és a Szeretetében, jót tesz a kapcsolatotoknak és Te is nyugodtabb leszel. Azt h mi alapja van annak h eddig nem bíztál benne, vizsgáld meg még 1x lehet tényleg valós alapja van.


Egy jó tanács: Sose a barátnõid mondják meg, befolyásolják, szóljanak bele h kivel szakíts és kivel ne. Több okból sem tesz jót, részben össze is zavarhatnak, maximum tanácsot kérhetsz / adhatnak Neked.

2014. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy így fogalnazol, meg „feladsz” ldvelet sz internet korában? Ezt a kérdést is postán kűldted? :)
2014. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerencsére megbocsátott nekem és írta hogy én vagyok az egyetlen nő az életébe. :) Holnap találkozunk. Igen, feladtam postán. Ilyen retrosok vagyunk.
2014. jún. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!