Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresek egy filmet. Nem látta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek egy filmet. Nem látta már valaki?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, nem tudtam melyik kategória, nem vagyok annyira jártas itt:)


Szóval az a tartalma:Van egy házaspár, a férfi rendőr. A feleségét üti veri, minden kis dologért, majd a fiát is elkezdi. Persze a külvilág felé tökéletes házasságot mutatnak. A nő tűri, elég sok ideig, majd a férje kitüntetést kap,úgy volt hogy megy vele az átadóra, de lemondja. Kihasználta az alkalmat, felhívott egy családsegítőt, és anyaotthon féleségbe mentek. A kisfiú hiányolta az apját, az anyukája megengedte hogy beszéljen vele telefonon. Mivel rendőr volt, kihasználva ezt bemérte a hívást, és megtalálta őket. A feleségét jól elverte, a fiát elrabolta. A nő ismét menekült, majd beleszeretett egy férfiba, és született egy gyönyörű lányuk:) és az a vége hogy a fia felnőtt,és megértette hogy nem az anyja hagyta el..


2014. jún. 22. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nem láttam, de ha meglesz, légyszi dobj egy privit, érdekelne engem is
2014. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem is érdekel Neked is dobhatsz majd De amúgy keres a google ben egy ilyen tartalom alapján szelektáló filmkeresőt hátha meglesz
2014. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem láttam, de sajnos nem emlékszem a címére. De engem is érdekelne.
2014. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az általad keresett film címét nem tudom, de ilyesmi a Most már elég! Jennifer Lopez főszereplésével.
2017. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!