Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? 9 hónapig voltam együtt a barátommal. Május elején szakítottunk, azóta olyan se veled se nélküled ez a kapcsolat. Nem nagyon beszélgetünk azóta szinte mindig össze is vesztünk, de egy idő után mindig kerestük a másikat. Az a baj, hogy sokszor meg is bántott szóval is meg más lányokat is nézegetett, ő szerinte én meg sokszor lemondtam a találkozást tanulás miatt. Ő azt mondta szeret engem. én is őt, de nem bízok meg már benne annyira. Messze is lakunk egymástól. Lehetünk még barátok? Vagy mit tanácsoltok mit csináljak? 18L, barátom 19
2014. jún. 23. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyjátok békén egymást.
2014. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok! Iszonyatos érzés tudom. Én 17/L vagyok a barátom 20 éves. Nekünk is se vele se nélküle a kapcsolatunk és ez lassan 2 éve megy. Egyikünk se tudja elengedni a másikat. A barátom nagyon szeret és én is őt, de mégse működik a kapcsolatunk. Van amikor minden tökéletes és van olyan is amikor borzalmas.

Szerintem szerelem után senki sem lesz barát.

2014. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon megszerettem a sok hülyesége ellenére is.. meg nekem is, neki is ez volt az első komoly kapcsolata. Ezért lehet ilyen nehéz elengedni a másikat?
2014. jún. 23. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Szerintem a közös emlékek miatt nehéz elengedni a másikat. Nekem se megy... Nekem ő az első szerelmem és szerintem az utolsó is. Viszont a barátomnak én a második barátnője vagyok. Rettegek, hogy elveszítem de szívem mélyén tudom, hogy nem sokáig működhet ez a kapcsolat.De számomra mégis ő az igazi.

Remélem sikerül helyrehozni a kapcsolatotokat..

2014. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nehéz dolgok ezek :D Nem tudom, hogy mi lesz.. remélem nektek is helyre jön :)
2014. jún. 23. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!