Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy tudnék fellelni egy nagyon aranyos, őszinte, kicsit félénk, cuki lányt akivel hosszú távra lehet tervezni és akivel kapcsolatban van azzal is képes akár legjobb barátként is viselkedni?

Figyelt kérdés

Fiúban pont ilyen vagyok és eléggé elkeserítő, hogy csak olyan lányokat találok akik folyton szexelnének vagy mindenáron járni akarnának valakivel.. Nincs senkiben egy pici türelem se, hogy megismerje a másikat, szép lassan, először csak mint ismerős, aztán haver és így tovább..


Lehet, hogy nem jó helyen keresgélek, mert nem bulikban/szórakozóhelyeken kellene, hanem esetleg metrón, buszon, utcán is figyelni, de ahhoz sajnos nem vagyok elég bátor, hogy ilyen helyen oda merjek menni :/

Társkereső majdnem jó, ott volt már 1-2 jófej jelölt de azokból se lett semmi, akikkel el tudtam volna képzelni mind messze laktak. Bár az arány am nem rossz mert 10-20-ból 3-4 mutat némi érdeklődést, és mondjuk 10-ből 1-et el is lehet hívni randira, de ott sokról kiderül, h messze lakik vagy nem illünk egymáshoz (ezzel nem azt mondom h nem jó fej, csak nem vagyunk egymáshoz valók).


Ti, hogy vennétek rá magatokat, h oda merjetek menni egy szimpi csajhoz?

Sajna eddig nem mertem, még piásan se :S Ők van h odajönnek, de azzal az a baj h én szeretnék választani, mert eddig 1 kivételével az ilyesmiből nem lett semmi jó..


2014. jún. 23. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne keress. Ne akarj fellelni sehol senkit.

Csak érezd jól magad.


Ennek a dolognak magától kell jönni. Szerintem ez a titka.

2014. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kell,hogy félénk legyen?
2014. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig úgy vettem észre, h a kicsit félénkebb visszahúzódóbb lányok , tisztességesebbek, nem akarnak átverni, és jobban illenek hozzám mivel én is ilyen vagyok. Velük mindig megtalálom a közös hangot. Mondjuk amikor velem vannak sokkal felszabadultabbak mint egyébként (suliban v munkahelyen). Alapvetően könnyen barátkozós vagyok és bármiről el lehet velem dumálgatni, meg van egy fura stílusom, amit ők szeretnek :) Egy komoly határozott nő nem illik hozzám és nem is szoktam érdekelni őket.


Egyébként 20-on pár éves vagyok de ez nem annyira lényeges, mert nekem nem annyira fontos a kor, mondjuk annyira esetleg, h túl sok különbség ne legyen , tehát 19-20 és 27 között szoktam ismerkedni. Fiatalabbakkal jobban mert velük könyebben megvan a közös hang.

2014. jún. 23. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

" csak olyan lányokat találok akik folyton szexelnének "


Neked komolyan ezzel bajod van? Amúgy az egész irományod nevetséges, de azért a fentebb idézett mondat a csúcsok csúcsa...:D

2014. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetemre nem jársz, mert ott ismerkedhetnél, könyvtárban, egyetemi bulikban, szakesteken, ilyesmi.
2014. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már semmi egyetem, azzal rég végeztem, és műszaki helyre jártam mindenféle suliba, tehát sose volt lány, max 1-1 sajna. Persze nem bántam meg mert a munka még mindig jobban leköt mint bármilyen lány.
2014. jún. 24. 00:20
 8/8 anonim ***** válasza:
én valami ilyesmi lány vagyok.. :)
2014. jún. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!