Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs párod, szerinted mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs párod, szerinted mi az oka? (Korotokat és nemeteket is írjátok le légyszi)

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
eléggé félénk, picit válogatós és peches vagyok. 24L
2014. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

csalódás miatt nem mertem eddig összejönni senkivel, de lehet most már rátaláltam :)

21F

2014. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
peches vagyok 23/f
2014. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt, hogy tökéletes lennék, de eddig nekem a kapcsolataim mindig a puszta balszerencse miatt értek véget. A legtöbb barátnőm kikerült külföldre, ahová nem tudtam őket követni és így ért véget nem egy kapcsolatom.

22/F

2014. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
elég bizalmatlan vagyok másokkal szemben, ha valaki érdeklődik rögtön a hátsó szándékot keresem 20/L
2014. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindig a szélhámos lányok találnak meg 32/f
2014. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez egy folyamat és több tényezője van. Hozzáteszem nekem még nem is volt párkapcsolatom.


Korábban nem érdekeltek a lányok és a bulizások. Helyette kirándultam, sportoltam, túráztam, táboroztam stb. Nagyon sok jó élményem van, tartalmas volt a gyermekkor. :)

Ebből kifolyólag nem alakult ki nálam egy baráti társaság, akikkel el tudnék járni fesztiválokra, kocsmázni stb. Emiatt potenciálisan kevesebb az esélyem bármire is.


Természetesen voltak lányok akik próbálkoztak (általában későn jöttem rá, hogy az adott lánynak tetszettem). Valamint, aki nálam próbálkozott, az nem feltétlen volt szimpatikus, ergó kicsit válogatós vagyok.


Plusz hab a tortán, hogy nem igazán vagyok kezdeményező típus, félénk vagyok. Volt már rá példa, hogy kezdeményeztem, de nem sült el teljesen jól.


Remélem kielégítő választ adtam. :)

21/F

2014. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl válogatós vagyok és így sokak kiesnek a látókörömből.

21/F

2014. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

imádom a függetlenséget

L

2014. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hiába vagyok kedves normális néha még vicces is, ha sors úgy hozta, hogy alacsony vok:D(nah meg eszméletlen szerény is persze:D)


De hát ahogy tartja a mondás jóból keveset adnak:D


23f....:)

2014. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!