Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nagyon szép, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon szép, de elég vissza húzódó akkor, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy làny az iskolànkban aki nagyon szép és tetszik,de elég csendes és vissza húzódó. Mondjuk pont ez fogott meg benne,de,hogy közeledhetnék felé? Elég ritka az ilyen és meg nem volt tapasztalatom e téren.
2014. jún. 23. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd neki elo
2014. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni, ha letámadod az elején lőttek egy darabig mindennek. Jobb esetben csak barátzónáz, mint engem tett egy hasonló típusú lány, aztán 1 év után rájön, hogy szeretne többet is.
2014. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Najoh am 1. vagyok sztem ne nagyon baratzonazz mert onnan nehéz kikerulni
2014. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nee ha szép akkor felejtős mert sokan megtalálják még ha visszahúzódó akkor is és van miből választania
2014. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neten keresztül. Aki nagyon csendes az általában fészbukon elég beszédes (persze ha érdeklődik)
2014. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4-es:

Nem feltétlenül. Barátnőm is visszahúzódó és szép, de egy kapcsolata volt előttem, azt ő kezdeményezte, de nem rajongják körül a fiúk és ennek ő is örül egy kicsit.

2014. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es: honnan tudod h nem o a szerencsés?:)
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez mese a szép csajokat észreveszik és valaki pénzes csávóval jönnek össze úgy is
2014. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szép pff közeledjen a hóhér feléjük
2014. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Netes beszélgetést próbáld meg nála ha és nyit feléd a beszélgetésben 1-2 hét alatt akkor próbáld meg elhívni egy pizzára vagy beszélgetni élőben :) Ők már az első 1-2 alkalommal úgyis eldöntik hogy szeretnének e tőled a későbbiekben kezdeni valamit vagy sem, de soha ne siesd el légy türelmes természet.


Egy szégyenlős lány voltam és vagyok még mindig.



25/N

2014. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!