Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnéd azt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnéd azt, ha a lány félne találkozni?

Figyelt kérdés

Ha a lánnyal már hónapok óta beszélsz a neten, igen messze lakik tőled, de úgy érzed, beleszerettél és napi szinten egyfolytában rá gondolsz? (ő még nem látott, én már igen.)

Mindennapos beszélgetések minden téren és nagyon jó összhang, de sajnos csak neten és fél talizni? Mit tennél?


2014. jún. 24. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:

találkozzatok az ő városában egy forgalmasabb helyen, úgy kevésbé fog tartani tőle

de ha még úgyse akarja, hagyd hogy egy kicsit jobban megismerjen

2014. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
felajánlottam neki h odautazom fényes nappal, de még ekkor sem merne, mondta. lehet, hogy képet kéne magamtól küldeni előtte neki? azért nem küldtem eddig, mert nem igényelte.
2014. jún. 24. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is gyorsan tisztáznám magammal, hogy ez nem szerelem. Amíg nem találkoztál valakivel, nem láttad három dimenzióban, nem hallottad a hangját, nem érzékelted a gesztusait, nem voltatok különböző élethelyzetekben, ahol megtapasztalhattad a viselkedését, addig te csak egy illúzióba vagy szerelmes, a betűkbe, amiket leírt és amit mögé látsz. Igen, lehet erős vonzalmat, szimpátiát érezni ennek alapján is, de ha te ezt gondolod szerelemnek, akkor nagyon nagy gond van.

Másodszor azt tisztáznám magammal, hogy ha ilyen félénk, akkor az a kapcsolatra is negatív hatással lehet, nem vállalja fel önmagát... régen rossz, hosszú távon idegőrlő. No és akkor még ráadásképpen távkapcsolat is? Na ne! Ez így kicsit sok lenne. Szóval ha nem akar találkozni, akkor hagynám a fenébe a dolgot, az ő döntése, nem akar esélyt adni magunknak, csak az egója legyezgetésére használ, és magasról tesz arra, hogy én mire vágyom. No ilyen "társ" nekem eleve nem kéne, bármi is az elutasítása oka.

2014. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen küldj... Anélkül hogyan akartál találkozni? :DDD Nem igényelte, basszus. Majd nyilván a lány fog könyörögni, hogy ugyan, mutass már képet magadról, légyszíves!
2014. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Majd nyilván a lány fog könyörögni, hogy ugyan, mutass már képet magadról, légyszíves!"


Miért ne? Talán valami szellemi fogyatékos hogy nem tud kérni?

2014. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azért nem küldtem, mert beszari vagyok. Egyszerűen nem kért, amikor felhoztam neki, azt mondja, kicsit még várjunk vele. De arra is utalt, mi van ha elveszne utána a varázs? Ő küldött, nálam nem veszett el, sőt erősödött. Nem akarom rátukmálni magam...
2014. jún. 24. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem igényelnék képet nőként, a személyes találkozóban hiszek. De az, hogy ő nem kér képet, arra vall, hogy egyáltalán nem érdekli, milyen vagy, sokkal inkább ragaszkodik a saját illúziójához, a rólad fejben alkotott képhez, és a valóságra nem kíváncsi, nehogy romba dőljön az illúzió.
2014. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na tessék, pont ezt írtam: elveszne a varázs. Neki ennyi kell! Olyannak képzel, amilyennek ő szeretne, és nem a valóság érdekli. A találkozástól is ezért fél, mert akkor kénytelen lenne megismerni, hogy milyen vagy valójában, nyitottnak kéne lenni rád, és nem táplálhatna illúziókat.
2014. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értelek titeket, igazatok van. Mit tegyek?
2014. jún. 24. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló cipőben járok... Eltekintve attól,hogy mi láttunk egymásról számtalan képet,illetve telefonon is dumáltunk már pár órácskát... A megoldást viszont én sem lelem.
2014. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!