Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti féltékenyek lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti féltékenyek lennétek a pasitok "barátnőjére" aki csak barát és nem több?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
en egy ilyesfajta "baratno" vagyok es soha nem is akartam tobbet a fiutol, nem is fogok. Szoval szerintem ha mindket fel reszerol csak baratok akkor nincs felnivalod. Haverkodj ossze a lannyal, lehet a vegen te is megkedvelned es konnxebben meg is biznal benne.
2014. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"aki csak barát és nem több"

Mi okom lenne féltékenynek lenni?

2014. jún. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem több, akkor mi a baj? nyilván, aki előttem támogatta, meghallgatta, az most miért lenne az ellenségem?:D
2014. jún. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosra tudom, hogy a lány sem akar többet, mint barátság, akkor nem. Ha ez nem 100%, akkor néha megbeszélném vele, hogy ez így azért nem igazán tisztességes.
2014. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi,hogy én vagyok a "havercsaj" ..és nem is ismerem a barátnőjét személyesen,de ő féltékeny rám.
2014. jún. 26. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben... ne számíts semmi jóra, úgyis az új p..ncinak fognak hinni. Már sokszor tapasztaltam. Ami elég szánalmas, mert a pasik jobb barátok, mint a csajok, akik állandóan nyávognak. De nahh, mit lehet tenni :(
2014. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, leírtad azt amit szintén gondolok ;)..
2014. jún. 26. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszont itt a másik oldal is. A barátság arról is szól, hogy még akkor is, ha ők kicsit elhanyagolnak, segítő kezet nyújts majd akkor, ha esetleg nem jól alakul a dolog. Am én a fordított helyzetben is voltam :D De a legjobb megoldás akk is az, ha a csajjal összehaverkodsz. Mert ha a nővel jóban vagy, nyert ügyed lesz :P
2014. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!