Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok a szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a szar alak?

Figyelt kérdés

nos a következőket kell tudnotok ami lényeges.

a barátnőm elvárja hogy: kinyaljam mindig a seggét,azt csináljam amit akar, mindenhez úgy álljak ahogy akarja, minden úgy legyen ahogy ő akarja.

na ő fogja magát elfoglalja és közbe én le vagyok szarva na de én lefekszek piheni ere hív és mondom később megyek (10-20 perc) és utána már én vagyok a szar mert hogy én nem ugortam egyből amikor ő hív.

na most szerintetek nekem semmi jogom önálló véleményre és nyugodt pihizésre ?


2014. jún. 26. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

attól függ mire hív

de

ezt már az elején elcseszted amikor megszokta,hogy papucs vagy

2014. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Légy férfi, csapj az asztalra, és csináld amit mond... szerintem beszéljétek át a dolgokat, hogy mindketten egyenrangúak vagytok a kapcsolatban, és attól, hogy neki van puncija, nem ő parancsol
2014. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát elég mulya vagy.

Ugráltat mint egy pincsikutyát.

2014. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hív hogy menyek beszéljek vele foglalkozzak vele, nem voltam sose papucs ő mindig is ezt várta el de most már elegem lett belőle hogy folyton emiatt vergődik hogy neki semmi nem jó.

megbeszélni ugyan, fogja magát és mikor elmondom neki hogy mi a bajom Ő sértődik meg O.o

2014. jún. 26. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Legalább alaposan megmossa a seggét előtte?
2014. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem ugrok sose, azt csinálom amihez kedvem van ps ezni vagy aludni olvasni és neki az a baja hogy nem vele foglalkozok hanem azt csinálom ami jól esik, ha meg valami ötletel elő ál pl műköröm és mondja milyen jó én meg megmondom nem tetszik és már be van sértődve és én vagyok a szar, amióta együtt vagyunk azóta ez megy
2014. jún. 26. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig most ő hordja a nadrágot...
2014. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy csak azt hiszi hogy parancsolhat nekem és mikor rájön hogy nem így működik leáll vergődni aztán ő jön ki belőle szarul..
2014. jún. 26. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!