Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lekqváztam a párom exét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekqváztam a párom exét. Hülye vagyok, ugye?

Figyelt kérdés

A párom és az exe nagyon jóban vannak, föleg mióta összejött a legjobb barátjával. A csaj régen nagyon durva eset volt (le kellett fogni, ha rájött a hiszti, mert tört zúzott, és ütött vàgott mindenkit), de azóta megvàltozott, és sosem hisztizik, mintabarátnö lett belóle.

A párom kérdezte, hogy mit szólok az exe jellemfejlödéséhez, és hozzátette hogy most már ideális feleség lehetne belöle.

Én meg véletlenül benyögtem, hogy "De akkor is egy idegesítö qrva maradt". Utána persze észrevettem magam, és bocsánatot kértem.

(Hozzátartozik, hogy volt egy vitám a csajjal, amiben arról bizonygatott, mindent el fog követni, hogy szakítsunk, csak figyeljek)


Nagyon h*lye vagyok, ugye?


2014. jún. 28. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kértél. Többet nem tehetsz. Féltékenynek meg amúgy sem kell lenned.
2014. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem vagy. Bár nem pont qurvának tituláltam volna a helyedben.
2014. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy akkor én is hülye vagyok, de én sem reagáltam volna máshogy.. Ha a csaj ilyeneket tervezgetett, a párodnak sem kellene csodálkoznia, hogy le...od. Persze, fogalmazhattál volna kicsit finomabban is, de ha az én párom mondaná azt, hogy az exéből ideális feleség lehetne, én vérig sértődve vonultam volna át a másik szobába.... :D De persze ahogy íram, lehet én vagyok a nehéz eset, sőt biztos. :D
2014. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Nézd attól, hogy idegbeteg p..csa volt a drága, az nem k..rvaság. Tehát rossz jelzőt használtál.

Amúgy én sem tűrtem volna szó nélkül a párom részéről egy ilyen kijelentést, viszont nem az exbarátnőre lettem volna kiakadva, hanem a kedves páromra. Egyáltalán miért kell az exről beszélni, ráadásul olyan pozitív fejlődéséről előtted, amire még rá is tetéz, hogy most már jó feleség lenne belőle? Netán tervezi vele újra felmelegíteni a kapcsolatukat?...

Amúgy nekem egyetlen exem beszélt rendszeresen a volt csajáról, hamar vége is szakadt a kapcsolatunknak, hozzáteszem, miután szakítottunk, kibékültek és azóta is (ennek már jó néhány éve), újra együtt vannak.

2014. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, én is ugyanígy reagáltam volna. (én sem vagyok egy könnyű eset etéren) :D
2014. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 4. korrekten és higgadtan megfogalmazta. Én már nem vagyok ilyen higgadt. Még te kérsz bocsánatot.? Még finom fogalmaztál. A párod meg döntse már el végre hogy ki mellett is van, ne legyen már ilyen töketlen. Főleg ilyeneket mondott neked az ex barátnője. Jó lesz ha odafigyelsz erre a két lököttre még a végén te maradsz hoppon azért mert jó indulatú vagy.

Nem h ü lye vagy hanem kicsit naív és jólelkű, ami nem baj. Csak ne engedd meg senkinek hogy visszaéljen vele. Néha oda kell csapni.

2014. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!