Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ebben az országban "tökéletes" férfiek? Vagy ez az ország csak olyan férfiakat termel ki akik mind rendre véreznek (főleg több) sebből is?

Figyelt kérdés
A tökéletes pasi alatt azt értem: jóképű, ízléses testalkatű, jól keres (lehetőleg intelligens diplomás munkával), hűséges és nem csalja meg a párját annak ellenére hogy sok nő odavan érte... meg ilyesmik. De azok a pasik akik itt maradtak ebben az országban, azok legtöbbje az összes sebből vérzik, de ilyen pasit nemigen látni. Miért van ez?
2014. jún. 28. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Normális testalkatúnak tartom magam, többek szerint jól nézek ki, hűséges voltam világ életemben, egyetem mellett dolgozom és jó a fizetésem. Csak sajnos 10 nőből 9-nek csak az utóbbi számít.
2014. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kimenekültek az olyan nők elől, mint te!
2014. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És ezzel kezdetét veszi az Idióta Kérdések Órája. Jó szórakozást.
2014. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
senki sem tökéletes... így nincsenek "tökéletes férfiek"
2014. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Háááát...hozom a popcornt, mert ez hosszú harc lesz :)
2014. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább mi nem vérzünk minden hónapban
2014. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg legyél leszbikus, arra gondolom, mindig van igény
2014. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 C0r3 ***** válasza:
100%
lel, 6-os ez oltás volt :D kérdező ásd el magad. Ti várjátok itt a tökéletes pasikat, pedig ti csak meg sem közelítitek a tökéletes nőt.
2014. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Furcsa, de a "jó pasi"-ságot nálam a kisugárzás dönti el elsősorban...

Valahogy sohasem buktam a címlap szerű srácokra. D egyébként a környezetemben nagyon sok kigyúrt modell alkatú fiú van....

2014. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Varom azt a nőt aki szép,jótestű,diplomas,intelligens és hűséges.

Ja varjál ilyen nincs..

2014. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!