Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen van? Történt már valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy van egy lány aki annyira nem tetszik külsőleg, de aztán megismerkedek vele és megtetszik külsőleg és belsőleg is.
2014. jún. 30. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen van.
2014. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy valóban létező dolog.
2014. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló van kialakulóban...van egy lány nagyon tetszettek a belső értékei, a hangja, de még nem láttam...felkészültem az első találkára...hát az általa mondottak alapján sokkal rosszabbra számítottam, de végül egész jól sült el a dolog...külsőre nem az esetem, de annyira nem is zavar, mivel ismerem a belsőt...
2014. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem ugyanez történt az utóbbi fél évben.. A lány egyáltalán nem tetszett, most meg...:)
2014. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!