Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kapcsolat ekkora korkulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat ekkora korkulonbséggel?

Figyelt kérdés
Itt ismertem meg a srácot, lelkitársak lettunk. A baj csak az hogy ő18 én 14. Én vagyok a lány.
2014. jún. 30. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 év???? az semmi, én ismerek olyanokat akik között 10 év van, sőt családban is volt ilyen.
2014. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz vele.

De ha nem csak megd*gni akar, akér kapcsolat is lehet.

2014. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, és félt. Mikor a szex előkerül mint tema , azt mondja nem akar fájdalmat okozni, es addig vár ameddig kell.
2014. jún. 30. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, ha szeretitek egymást. Akkor gond ilyen fiatal korban, ha nagyon eltér az érdeklődésetek, amúgy nem. Egyébként meg sokszor tényleg jobb egy kicsit idősebb pasival. Nálam a legnagyobb korkülönbség egy kapcsolatban 9 év volt. Akkor én 19 voltam, a pasim pedig 28. Amíg tartott, addig szupi volt minden. Szóval ne rágódj ezen!
2014. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom ilyen korban nehogy csak kihasználjon inkább legyél óvatos. Az én barátom és köztem 12év van de már nem vagyunk tinik
2014. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!