Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "örülök h ez most derült ki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"örülök h ez most derült ki" meg "jobb az ilyeneket minél előbb tisztázni" ez mégis mit jelent? Nagyon negatív? Vagy van esély arra h feldolgozta és tudja kezelni?

Figyelt kérdés
a múltammal kapcsolatban hoztam vmit tudomására (semmilyen erkölcstelen dologra nem kell gondolni, csupán egy átlag embernek lehet nem szokványos, h konkrétan miről van szó nem szívesen fedném fel). a páromat is megdöbbentette, kellett neki egy nap mire feldolgozza.ma fog este felhívni h megbeszéljük az egészet.pár hónapja ismerjük egymást és 3 hete vagyunk együtt. mégis mire számítsak?
2014. júl. 1. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
SZívecske, ha nem tudjuk miről van szó, azt se tudjuk miért mondta ezt.
2014. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xDeviantx ***** válasza:

erről eszembe jut, amikor meséltem az akkori komoly kapcsolatomnak, hogy hát volt részem egyszer hármasban is 2 lánnyal. teljesen kiakadt, hogy mennyire csalódott bennem, milyen erkölcstelen vagyok, ez undorító stb, nem ilyennek ismert meg. mert ugye előtte eléggé jó fiú képet mutattam magamról. de aztán pár hét alatt elfelejtődött a dolog és nem is nagyon jött fel újra.


a vicces, hogy 3 évig együtt voltunk, majd utána neki volt része hasonlóban. akkor már teljesen elfogadottá vált számára. :D


egy ismerősöm barátja meg az unokahúgával pettingelt. ráadásul még el is mondta a csajnak egy őszinteségi rohamában. persze rendesen kiborult, de végül ezen is továbbléptek és még mindig együtt vannak több év után.

2014. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az h vonzódtam/vonzódom a saját nememhez is
2014. júl. 1. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez engem eléggé sokkolna, mint már írtam egy mai kérdésre, én nem jönnék össze biszexszel. Nem azért, mert elítélem. Csak... furcsa számomra. Az, hogy nem csak lányokkal csinálja, hanem pasikkal, és hogy előttem volt pasival, szóval ez... engem kiakasztana. Szerintem ő hasonló ok miatt mondta ezt.
2014. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a második választ is, ha ezeken túljutottak, akkor remélem itt sem lesz gond
2014. júl. 1. 16:27
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, azt a kérdést én is olvastam, azért is ijedtem meg még jobban hiszen nagyon megoszlottak a vélemények.
2014. júl. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!