Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik álandóan?

Figyelt kérdés

Folyamatosan van valami problémája a barátomnak, hisztizik, mint egy 13éves lány (már bocs).

Nemrég költöztünk egy garzonba, szóval a feje tetején áll még minden, és három óránként problémázik.

Mindig kitalál valamit, nekem meg már sok (ráadásul tegnap temette a család a nagymamámat is) úgyhogy ki vagyok már borulva rendesen, de észre se veszi, csak mondja a magáét, hogy mennyire nem vagyok mellette nő, csak ő csinál mindent, egy lusta dög vagyok, vannak nálam százszor jobbak stb.

Ennek ellenére főzök, takarítok (sajnos mosni még anyámhoz járok át), és nem veszi észre magát.

És neki áll feljebb, ha letolomom, hogy elegem van az önsajnáltatásából.

Ráadásul most kifutottunk a keretből is, pedig szívem szerint elvinném most egy kis welness szerűségre, mert rengeteg dolgot egyedül csinált meg, amihez én nem értettem.

Mi a fenét csináljak vele?



2014. júl. 2. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz rá, ne takaríts. Ezeket sosem veszik észre, csak a hiányukat ;)
2014. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és a legújabb hobbija, hogy a fejébe vette, hogy én a nővérem pasijára hajtok, amikor tudja nagyon jól, hogy aki dohányzik, az nálam már mínuszról indul.
2014. júl. 2. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
NEEEM HISZTIZIIIIKKKK ENEENEEHENENEHEENENENENEHHH!!!H!H!!
2014. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,mert mellette csak pokol lesz az életed.Próbáld megbeszélni vele ha nem akkor tipli.
2014. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Stark2000 ***** válasza:
Az utolsó jól írja... Én barátnőmmel voltam így. Mindenért hisztizett! Én türelmes ember vagyok, de amikor tele a pohár, akkor nagyon eltud borulni az agyam! Az utolsó csepp az volt, amikor reggel 6 órakor (nyáron) elkezdett telefonálni barátnőjével mert hogy mit tudom én hova utazott és hogy neki milyen klassz, neki pedig milyen rossz élete van. 2 órán át sírt reggel hogy milyen szörnyű az élete, de ahhoz képest elvan kényeztetve otthon, és a családja sem a szegény származásúakból van. Végül is 1 és fél évig tudtam hallgatni a rinyát, majd (hála istennek) dobott egy másik srác miatt. És tudtam hogy a legkisebb dolgon is kiakad, ezért a szakítás még a hab a tortán lett volna, így vártam egy kicsit, hátha nem jön neki össze semmi, vagy bejön a képbe más... Egyébként az elején teljesen szimpatikus lány volt, 2 hónap után viszont elviselhetetlenné vált, mint egy rossz hárpia, pedig ritkán mondok ilyet.
2014. júl. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó! Velem ugyan ez...:) Direkt mondtam, hogy menjen el bulizni és egy alkalommal végre összejött valakivel :D
2014. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Csak nem mérnök az ember? Van egy mérnök haverom, ő ugyan ilyen. 29 éves létére olyan mint egy kislány. Pl ő nem megy be az xy mert ott köcsög rokkerek is vannak, meg ő nem megy el BP-ről, mert minden vidéki suttyó paraszt, stb.
2014. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vidéken vagyunk, amúgy kezdek rájönni, hogy az a fő problémája, hogy az anyja mostanában elég szemét volt vele. Valószínűleg nem tetszik neki, hogy "elvesztette" a fiacskáját.

Amúgy utolsó: a MOME-re jár.

2014. júl. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!