Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a legjobb lánybarátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb lánybarátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most voltunk elsősök gimiben, osztálytársak. Legjobb lánybarátom nemrég volt nálunk filmezni, énis náluk.Amikor hozott ajándékot, megöleltem és egyből merevedésem is lett. Suliban akárhányszor találkozunk mindig felvidít.Régebben is vonzódtam hozzá de az elmúlt. Most viszont megint előjött.Mit tegyek?Nem szeretném elveszíteni a barátságunkat :/ . Mindketten 15 évesek vagyunk.
2014. júl. 2. 22:41
 1/6 A kérdező kommentje:
u.i.: persze nem volt teljes merevedés de érezhető
2014. júl. 2. 22:42
 2/6 anonim ***** válasza:
hívd randizni kezdetnek.
2014. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dönts! az fontos, hogy a barátod maradjon, vagy az, hogy legyen is valami köztetek. egy fellángolás végett ne menjen tönkre a barátságotok, várj vele, és ha később se múlikel, hívd randira... ha erre szólt a kérdés
2014. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki az érzéseidet,beszélj vele nyíltan!
2014. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet, csak mi 2 évvel idősebbek vagyunk. 1 éve nekem is megtetszett, sőt, én bele is szerettem.. Én ezt egyből el is mondtam neki, mert hát attól nem lesz jobb, ha húzom az időt. Na, azóta minden megváltozott.. Most jelenleg ott tartunk, hogy épp, hogy nem utál..
2014. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velünk ugyan ez volt a helyzet, csak én tetszettem a lánynak. Lehet esélyed nála.
2014. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!