Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a barátom egyfolytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom egyfolytába csókolózni?

Figyelt kérdés

Jól csókolok?

Vagy épp ez az, hogy rosszul,és gyakorlásra szorulok?

Vagy egyszerűen csak fontos ez neki, és szereti csinálni?


2010. jan. 6. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert jó dolog :)

Az 1esre és a 3asra szavazok

2010. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát szerinted?? Azért mert szeret ! Az én Pasim is folyton csókolozni akar én meg annyira élvezem! Örülj neki ha megcsókol ! Ha megcsókol nem szoktad érezni hogy szereted és nem esik jól a csók??
2010. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Dehogynem! Én is imádom csinálni,és élvezem is!:)

És azt nem hiszem hogy szeret, hisz pár napja vagyunk együtt, ennyi idő alatt nem lehet megszeretni valakit. Még én sem vagyok szerelmes. Szóval akkor szereti,és ennyi?:)

2010. jan. 6. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy csajba pont 2nap alatt szerettem bele :)

Aztán a 2. nap már csókolóztunk szal az idö az mellékes dolog

2010. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szerethetett volna beléd. Mi az első igazi randinkat végigcsókoloztuk a barátommal. Délelőtt 10-től este 7-ig ennyi volt egy program egy padon ülve. Az más kérdés, hogy utána elájultam, mert nem ettem és nem ittam semmit egész nap. Úgyhogy nyugi! Szeret, szereti veled csinálni, és ennyi. Nem kell túl kombinálni. Különben is nincs rá szabály, hogy mennyi idő alatt lehet bele szeretni valakibe. Mi egy nap alatt egymásba szerettünk a barátommal, és már elég hosszú ideje boldogok vagyunk együtt.
2010. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!