Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mihez kezdhetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mihez kezdhetnék? Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval. Nekem anno volt két régi fiú barátom. Ráadásul egy petéjű ikrek. Felkerestem őket fb-n. Mind a kettővel beszélgettem, az egyik nagyon szimpatikus volt, de úgy éreztem mintha félne, a másik tesó viszont nagyon nyomult akivel össze is jöttünk, de nem volt meg az összhang és dobott. Mint később kiderült, hazudott a tesójáról és így vett rá a kapcsolatra. ( közben félénkebb fiú is szeret/szeretett) Kis idő telt el és a félénkebbik sráccal újra írni kezdtünk. Utána telefonált is rengeteget félórákat beszéltünk a semmiről.Találkoztunk is, tökre elvoltunk, nem szabta meg mit csináljak, nem érezte magát kínosan, bármit csináltam beszállt ő is. Ez nem mondható el az exemről. De egy nap én hívtam fel, és az exem vitte neki oda a telefont. Azóta valahogy, mintha kerülne, meg feszült, nem beszélünk annyit fura. Pedig az exem előtte is tudta hogy találkozunk, azóta új barátnőre is szert tett. Az a sejtésem, hogy a félénkebbiket sakkban tartja a testvére (ő erősebb jóval) És nem tudok mihez kezdeni. A félénk sráccal ezerszer jobban éreztem magam mint eddig bárkivel!

2014. júl. 4. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 testvér..mindig erősebb lesz 1 "idegennel"szemben..van annyi srác még..miért pont ilyen bonyolúlt kapcsolat kell Neked?Amúgy meg tökre fura..ha az egyik nemjön be,majd akkor a másik,ha a másik meg gondolja magát,akkor...és sorolhatnám..elég ciki, h csaj léttedre,még ragaszkodol..tuti sz** érzés azért a tesóknak, h igazibol amelyik kidobott,a tesója meg használja!
2014. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleik, nem egy házban laknak és a testvéri összetartás sincs meg. Ha "össze vannak zárva" akkor is veszekszenek.
2014. júl. 4. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Testvérekkel eleve nem is kezdenék, de ha már neked így alakult, pakolj ki neki, mondj el mindent, és ő majd eldönti, mit akar, vagy mit nem. Csak ki kell nyitni a szád, ennyire egyszerű.
2014. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!