Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok. Van egy 18 éves lány akivel nemrég ismerkedtem meg. Mondta hogy szívesen meg ismerne szóval találkoztunk is, nekem ő külsőre és belsőre is nagyon bejön. És úgy gondolom hogy ő is ugyanígy érez. Szeretnék vele összejönni. De lehet hogy apámnak,apám élet társának és az apai ágról lévő nagymamámnak nem tetszene a kor külömbség (Nem értem miért de ők mindig bele szólnak az életembe. Nagyon idegesítenek!)


A konkrét kérdésem az lenen hogy ez tényleg túl nagy kor külömbség?


(Mert szerintem nem túl nagy)



2014. júl. 4. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem vagy koraérett, a csaj pedig nem éretlen, akkor nem látom akadályát. Az öcsém 14 évesen bőven magasabb, mint én 18 évesen így még külsőleg sem hiszem, hogy látszik.
2014. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha a lány olyan szinten van, amilyen szinten egy 18 évesnek lennie kell, akkor nem fog leállni egy olyan 14 évessel, aki a korkülönbséget úgy írja le, hogy "kor külömbség". Mivel ez a lány valószínűleg viszonozza a vonzalmadat, arra lehet következtetni, hogy bőven éretlenebb a koránál - így a korkülönbség köztetek nem vészes.
2014. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek. Magasabb a csaj mint én :D mondjuk nem sokkal.
2014. júl. 4. 17:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: *
2014. júl. 4. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
nem látok rá sok esélyt a ti korotokban. Más lenne ha mondjuk te 20, a lány meg 24 éves lenne. Nálunk majdnem ez volt a szituáció mikor a férjemet megismertem, annyi, hogy nálunk 3 év 5 hónap van, és nem 4 év... de nálunk működik mert ő érettebb a koránál. Én meg nem szeretem az idősebb pasikat. Nem tetszenek, nem vonzanak. Főleg a karót nyelt fajtákat nem csípem. Szóval pont passzolunk egymáshoz:D
2014. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy szerelembe 4 éb beleszólhat. Ha mindketten egyformán akarjátok, akkor leküdzitek majd ezeket a kis akadályokat. :) 16/L
2014. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!