Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba ha nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba ha nálam kizáró ok ha egy lányon tetoválás van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 23:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, és nálam is többynire kizáró ok. Az olyan mintha férfiak hordanának, rózsaszín nadrágot meg ruhát, nem lányos szerintem, illetve ha majd 70 éves lesz az ember miylen lesz. ?? Nem egy 70 éves öreg asszonyt láttam akiknek van tetoválása és nem egy szép látvány, úgy néznek ki mint az öreg ku...ák. bár kinek hogy tetszik. Szóval nálam is kizáró ok egy lánynál nem lányos, és csúnya lányon a tetoválás én sztem.
2014. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11!!! Ki fogja nézni a 70 éves nő testén a tetoválást?! Akkor már kit érdekel h h néz ki?

16 éves vagyok, van egy tetoválás a hátamon, anyukámnak is van 3. ősszel csináltatom a következőt. a 4 piercingemre mit mondasz?!

2014. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

"16 éves vagyok, van egy tetoválás a hátamon, anyukámnak is van 3. ősszel csináltatom a következőt. a 4 piercingemre mit mondasz?!"


Azt, hogy tucatribi vagy, aki az egyeniségével képtelen kitűnni, ezért a külsejével igyekszik kompenzálni a belső ürességet.

2014. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Leribizni valakit azért, mert tetoválása van, súlyosan primitív emberre vall. Gratulálok.
2014. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nagymamám azt mondta hogy az ő idejükben csak a cig@nyokon és a riba@cokon volt.az elfajzott embereken.... Amugy gondoltam hogy anyàdon is van és majd a te gyerekeden is lesz. Arrol is nem is beszélve hogy mennyire egészséges ez. Biztos az emberi szervezet a test erre lett kitalàlva hogy firkàljanak rajta.
2014. júl. 5. 11:57
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves #13

megcáfollak. én épp ettől vagyok egyéni, rajtam nem pitypangból kiszálló madarak, meg nomfi minták vannak...

kérdező, #15

a nagyanyám ezelőtt 50 évvel élt (remélem még most is él, ne értsd félre) és akkor más rendszer volt, törődj bele, változik a világ. másrészt, te mi jogon ítélkezel felettem, és édesanyám felett? mi közöd van ahhoz, h mit teszek a testemmel?

#12-es voltam

yolopeaceswag meg ilyesmik!

2014. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt csinàlsz a testedel amit akarsz. De ez téged nagyban jellemez is. De majd ne kapd fel a vizet ha megbélyegeznek nem tul szép jelzőkel.
2014. júl. 6. 11:40
 18/19 A kérdező kommentje:
Brutàl àra van egy kis méretü tetkonak is, nem hogy azt a pénzt oda adnàd egy olyan kis lànynak pl aki az életért küzd. De meg inkàbb fiuetsz azért hogy ne legyél egészséges
2014. júl. 6. 11:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért ne lennék egészséges? Am 5e volt a tetkóm. Nem egetrengetően nagy összeg. Miért, te adakozol az életéért küzdő szegény kislánynak?
2014. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!