Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
február 14én lesz a szölinaoja és1 hónapja vagyok eggyütt a barátommal, és február 14 van a szülinapja (valentinnapon) vmi romantikus dologgal akarom meglepni vmi romantikus ajándék amire mindig emlékszik majd. Segítenétek h milegyen ez? Semmi vetközés vagy ilyesmi, vmi személyes romantikus szülinapi is egyben. a barátom 17 éves lesz és szereti az autókat meg nagyon szeret biciglizni cross country-zik is. és versenyszerűen is űzi a biciglizést.
2010. jan. 6. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Romantikus vacsi amit te főzöl!Nem mindig a "nagy"dolgokra kell gondolni.!
2010. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Autó, vagy motor makett, valami biciKlis dolog. Igaz, ezek közül egyik sem romantikus....
2010. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol laksz, de sok helyen vannak olyan cukrászdák, ahol vállalják, hogy ha viszel egy fényképet, rányomtatják tortára (ne kérdezd, hogy csinálják, nem vagyok cukrász). Készíttess neki egy szív alakú tortát a közös fényképetekkel!


A biciklit egyébként még mindig k-val írjuk, de ezen kívül több dolog is szúrja a szemem. Nem értem, miért nem lehet tisztességesen feltenni a kérdést, amikor külön kérik a szabályzatban, hogy figyelj a helyesírásra. Na mindegy.

2010. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok mint Te :) én azt terveztem , hogy főzök neki valami nagyon finomat, utána gyertyákkal kidíszítem a fürdőszobát, és pancsizunk/lazulunk egyet a sarokkádban..:) hátha tudtam vmi ötletet adni..:)

18/L

2010. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 17.re egy gyűrűt vettem neki. na nem olyan nagy izésat. csak sétáltunk és látta egy kirakatban és mondta h mennyire tetszik neki.
2010. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Készíttess neki dögcédulát vagy gravíroztass valami egyebet,de...és most jön a DE !!! Ne az ő nevét írasd bele hanem egy tök másik férfinevet.És mikor megnézi majd azt mondja - jajj biztos összecserélték,te meg közöld vele hogy jaj nem,hanem ez a másik barátomé és a zsebedből vedd elő a neki szólót ...NA EZT SOSE FELEJTI EL !!!(Amúgy én ezt simán megcsinálnám poénból,emlékezetes lenne )31 F
2010. jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!