Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Konkrétabban. Kinek mit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hűtlen, a párom sem az, csak sokat foglalkoztat a kérdés, hogy kinél hol vannak a határok.

Tehát..szerintem a csókis megcsalás, én ha valakivel vagyok, nem csókolgatok mást, sőt, nem is flörtölök mással, és persze levárom ugyanezt. Az már más téma, hogy ez még a megbocsájthatóbb kategóriába tartozik..

Én teljesen a páromra koncentrálok, nem érdekel más. De minap azt mondta, hogy szerinte a csók nem számít megcsalásnak, és most összezavarodtam..

A kérdésem oka az, hogy kiváncsi vagyok, kinél mi jelenti a megcsalást, kinél hol a határ, mik az elvárásai, és mit tudna megbocsájtani.

Kissé zavaros a leírás, de remélem éerthető, hogy mit szerettem volna mondani. :)

20/L


2014. júl. 6. 00:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az elírásokért...
2014. júl. 6. 00:11
 2/14 anonim ***** válasza:
Így van már a csók is megcsalás, a flört más téma pl baráttal is lehet kacérkodni flörtölni poén szintjén az még nem megcsalás.. ha komoly flört pl egy ismeretlennel az már kezd megcsalás lenni de igazából még nem az.
2014. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valahol már szerintem az is megcsalás, ha az egyik fél már másra gondol, másra vágyik, másról fantáziál.


22/F

2014. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már a szájrapuszi is az.
2014. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem csóktól számít annak.persze az se jó ha flörtöl mással de ezen nem akadnék fent. a csók az egy komolyabb dolog.
2014. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy idézetet, hogy minden olyan dolog amit MÁR nem tennél meg a legjobb haveroddal, megcsalásnak számít.
2014. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom, hogy a csók már egy komolyabb lépés.
2014. júl. 6. 00:18
 8/14 anonim ***** válasza:

A csók megcsalás, és nálam már automatikus szakítást eredményez (nincs bocsánat). A flörtölés számomra megcsalás, és a bizalom megrendülését eredményezi a körülményektől függő mértékben.


27/F

2014. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

normális esetben a csók is megcsalás, az már elvileg egy szenvedélyes kontaktust jelent valakivel. nem is értem azt, akinek ez még belefér, onnan már könnyen jöhet a következő lépés is,a szex. barátok meg megint csak nem csókolgatják egymást, vajon miért..

bár egyeseknek a szex mással sem megcsalás, ha nincs benne érzelem hiszen az "csak szex".


mondjuk nekem ha ilyet ejtene el a pasim, azért elgondolkodnék. mármint hogy ezek szerint neki ez még oké egy kapcsolatban. 23/L

2014. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az érzelmi megcsalás nálam megcsalás, az érzelmek nélküli szex nem az.
2014. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!