Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és "megerőszako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és "megerőszakolt" a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek tőle mostmár. Ő 17 éves. Több mint 1 éve vagyunk együtt és sosem volt semmi gond. Minden jól ment amig egyik este át nem hívott magához. Vagyis nála aludtam. Szülei nem voltak otthon, mert elmentek egyik rokonjukhoz és így ketten voltunk. Én elmentem fürdeni és kb 10 perc múlva utánnam jött és elkezdett elég erősen tapizni (szorongatta a melleimet, nyúlkált stb).

Én akkor ellöktem magamtól és "viccként" fogtam fel az egészet h "áááhhh biztos nem bír magával ;)". Ezután kiküldtem a fürdöszobából. Miután kész lettem ő ment be. Én addig szépen megágyaztam, bekapcsoltam TV-t és vártam őt. Kijött törölközőben és nekemesett. Szó szerint. Leterített a földre (hason voltam) és elkezdett erőszakolni. Nagyon fájt mert nem si voltam nedves. Utánna kiakartam szabadulni a karjaiból de bezárta az ajtót és nemtudtam kimenni. Befogta a számat és tovább erőszakolt :( Utánna hazaküldött. Ez volt kb 11 fele. Mi lett vele?? Bocsássak meg neki?? Azóta folyton hivogat :( Nem merem fölvenni. Kérlek segítsetek. Mit tegyek???:\'(

Azóta is fájok alul :(


2008. aug. 2. 13:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
te jó isten ez nagyon gáz...ő azt hitte h ez izgató???? hagyd ott a fenébe...idióta állat az a pali...nekünk is volt már olyan h a barátom lefogott,kikötött,belekapaszkodott a hajamba,de úgy h ne fájjon..van mikor mindketten durvábban akarjuk,mmondja h szét fog b*szni,de olyankor ez izgat minket...a te palid beteg...
2008. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%

orvos/látlelet/rendőrség


mikor történt ez?

2008. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%

Ha hív,világosan mondd meg neki,hogy nem akarod többé látni,és hogy ne keressen többé.Ne bocsáss meg neki,nem éri meg,ő cseszte el a kpacsolatotokat,nem te vagy a hibás.Ha elkezd hívogatni vagy valami,szólj a rendőrségnek.


Bocs,de terhes nem lehetsz?

2008. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy azt hidd, hogy ez normális és neked meg kellene bocsájtanod!! NEM! Mindenképp el kell menned orvoshoz, mert ha nem húzott óvszert, amit feltételezek, teherbe is eshettél.

A helyedben szólnék anyudnak, idősebb testvérnek. Ne szégyelld, nem a te hibád.

Orvoshoz mindenképp menj el!

2008. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Orvos, látlelet, rendőrség a szülőkkel együtt. Úgy néz ki, a 72 órás tabiról lemaradtál, pedig nem ártott volna... Jelentsd fel, ez nem játék!
2008. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
igen, mindenképpen el kellene mondani a szüleidnek is, meg az ő szüleinek is, de azért óvatosan adagold a dolgot, mert abból semmi jó nem fog származni, ha atyád odamegy és agyonveri...
2008. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

Te jó ég! Szegénykém! Azonnak orvos,szüleiddel együtt,,utána meg irány a rendőrség,egy ilyen pöcs állatot fel kell jelenteni!! Mit képzel ez magáról???? basszus,az ilyennek letépném a farkát és megetetném vele...Örüljön ha nem kap börtönt...

Te pedig,miután orvos megvizsgált,kizárta a terhességet és nemi betegséget,mindenképp szükséged lesz sztem egy pszichológusra,mert könnyen lehet h ez az élmény erősen kihathat a későbbi szexuális életedre!

Ja,és fontos: ha 72 órán belül vagy,be kéne venned egy esemény utáni tabit,amit szintén orvos ir fel! Mert könnyen teherbe is eshetsz különben!! Siess,nehogy elkéss vele!

Nagyon rossz ilyeneket olvasni,hogy milyen szemét állatok vannak,de őszintén remélem hogy hamarosan jobban leszel és találsz egy olyan srácot,akivel mindez az élmény csodálatos lehet! kivánom hogy igy legyen! Fel a fejjel! szurkolok!

2008. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
20%
Már bocs, de ez tipikusan az az eset, hogy nem csak a fiú tehet róla. 1 éve együtt jártok, odamész hozzájuk aludni, amikor tudod, hogy nincsenek otthon a szülei, egy ágyban aludtok, mégis mi a fenét vártál? Ne járj vele, ha nem akarsz, de szerintem ne is tedd tönkre azzal, hogy feljelented. Szerintem te is hibás vagy, nem kicsit. Mégis mint gondoltál, meddig vár? Egyértelműen megmondtad neki, hogy NEM AKAROD?
2008. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszoló félreértette. több mint 1 éve vagyok vele együtt. már kb fél éve élünk szexuális életet és tablettát szedek. :(
2008. aug. 2. 14:00
 10/40 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem még írni h többször aludtam már ott nála. nem tudom mi történt vele. bekattant :( 4-5 napja történt a dolog.
2008. aug. 2. 14:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!